31.01.2021r.

PREMIERA PRODUKTU: Śpiewnik z piosenkami z poradników (zwykłych) w PDF

Na JakZagrac.pl mamy dwa rodzaje piosenek – religijne i wszystkie pozostałe – czyli zwykłe. Właśnie z tymi zwykłymi piosenkami tworzę śpiewnik.

Będą tam Polskie i zagraniczne hity, idealne na ognisko. Do tego piosenki świąteczne, kolędy i pastorałki. Możliwe, że znajdziecie tam też tabelę podstawowych akordów – a więc wszystko czego potrzebuje początkujący gitarzysta!

Śpiewnik będzie tylko w wersji elektronicznej PDF! Nie będę wysyłał fizycznego produktu. Możesz go sobie wydrukować jednym kliknięciem.

Łącznie w śpiewniku będzie około 160 opracowanych utworów! Do wielu z nich zostały dobrane najłatwiejsze akordy. Starałem się zamieniać akordy barowe na proste akordy gdzie tylko się dało, dlatego to idealny zestaw piosenek dla każdego początkującego!

Ten śpiewnik to będzie też okazja by osoby, które korzystają z moich materiałów, mogły wesprzeć rozwój JakZagrac.pl małą kwotą.

PREMIERA 31.01.2021r – ŚPIEWNIK JUŻ DOSTĘPNY – ZOBACZ SZCZEGÓŁY

MARZEC 2021

20.03.2021r.

PREMIERA KURSU: Dźwięki na gryfie w 3 prostych krokach

Ten kurs będzie w 100% praktyczny. Tam nie ma zbędnej treści – skupiam się w 100% na tym by ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.

Otrzymasz zestaw wskazówek, które są po prostu praktyczne. Powiem Ci „Zrób coś w sposób xyz”, a Ty zrobisz to i dzięki temu zapamiętasz kolejne dźwięki na gryfie.

Po przerobieniu tego kursu będziesz przygotowany/-a do tego by:
– na poważnie zacząć naukę grania solówek na gitarze
o wiele lepiej będziesz grać ze słuchu – zaczniesz rozpoznawać dźwięki, a przez to dobierać akordy do piosenek
zaczniesz czuć muzykę – dźwięki staną się dla Ciebie znajome, zaczną się układać w jedną sensowną całość. Dzięki temu gra na gitarze będzie dla ciebie o wiele łatwiejsza

Korzyści jest wiele, a znajomość dźwięków na gryfie to podstawa do tego, by przejść etap od początkującego do zaawansowanego gitarzysty.

Jeśli chcesz jako pierwszy/-a otrzymać informacje o przedsprzedaży oraz przetestować kilka lekcji przed premierą, to zapisz się do grupy Early Birds (najbardziej oczekujący). Możliwe, że przedsprzedaż w niższej cenie będzie dostępna tylko dla osób, które zainteresowały się nim wcześniej.

Otrzymasz tylko informacje związane z kursem „Dźwięki na gryfie w 3 prostych krokach”.
Wypełnij poniższy formularz:

The form you have selected does not exist.