Odbierz Prezent

Cześć!

Cieszę się, że tu jesteś. Cieszę się i z góry dziękuję, że decydujesz ofiarować mi coś, co jest w Twoim życiu najcenniejsze, a mianowicie czas.

Mam nadzieję, że chwyty, które znajdziesz w „Tabeli Chwytów Gitarowych”  oraz w Kursie „Chwyty Gitarowe dla Każdego” zaskoczą Cię nie raz. Jest tam mnóstwo, bo aż 125 różnych akordów, które można zagrać na łącznie 164 sposoby.

Jestem przekonany, że jeśli nauczysz się choć kilku z nich, Twoje umiejętności gry na gitarze poszybują w górę w zawrotnym tempie!

Dla wielu ludzi – możliwe, że dla Ciebie również – jest ważne, aby mieć nowe chwyty zawsze przy sobie. Dlatego tabela skonstruowana jest tak, że możesz cały zbiór bez problemu wydrukować!

Poza tym – wreszcie masz szansę nauczyć się jak poprawnie grać różne chwyty barowe/barre. W kursie video znajdziesz długą lekcję poświęconą specjalnie sposobom na poprawne chwycenie tych – dla wielu, uciążliwych – chwytów. Mimo to, każdy opracowany na video chwyt barowy jest osobno tłumaczony, co pozwoli Ci się kompleksowo nauczyć każdego z nich.

Wierzę, że znajdziesz tu coś dla siebie i poznasz dzięki temu swoje ulubione brzmienia na gitarę 🙂

Pobierz „Tabelę Chwytów Gitarowych”

„Tabela Chwytów Gitarowych” w formacie .PDF – Kliknij Tutaj!

Pobierz Kurs „Chwyty Gitarowe dla Każdego”

„Chwyty Gitarowe dla Każdego” w formacie .RAR do pobrania na dysk
Część 1 [Link], Część 2 [Link], Część 3 [Link]

„Chwyty Gitarowe dla Każdego” – pobierz z Dysku Google lub oglądaj online

„Chwyty Gitarowe dla Każdego” – oglądaj online
(hasło do strony: chwytydlakazdego22)