Testimonial Category: Kurs dla poczatkujacych

Doskonale i dydaktycznie prowadzony

Doskonale i dydaktycznie prowadzony kurs nawet dla Man 73+ ( a wiem co mówię jako były belfer). Coraz lepsze granie na gitarze sprawia mi radość i mam nadzieję że grał będę do końca Świata i jeden dzień dłużej. Dziękuję Grzegorzu za Kurs. ZIBI Gdynia Babie Doły.

Cześć.Próbowałem grać będąc nastolatkiem. Życie

Cześć.Próbowałem grać będąc nastolatkiem. Życie ułożyło się tak że dopiero teraz po, 50 znowu sięgnąłem po instrument. Grzesiek, jak i jego kursy trafiły do mnie idealnie! Może po miesiącu nie jestem gitarowym gladiatorem 🙂 ale ciągle jest progres! Ćwiczę codziennie, raz 15 – 30 min innym razem 1,5 godz. Sięgam po gitarę z młodzieńczą radością…
Read more

Dzięki temu że zakupiłam kurs

Dzięki temu że zakupiłam kurs spełniło się moje marzenie

Korzystam ze wszystkiego co daje

Korzystam ze wszystkiego co daje mi Jak Zagrać.pl.Najbardziej podoba mi się kurs dla początkujących.Warto z niego skorzystać.Jest w bardzo prosty sposób przekazywany.

Wszystkie kursy są bardzo dobrze

Wszystkie kursy są bardzo dobrze przygotowane, w jasny i prosty sposób autor prowadzi ucznia przez zagadnienia teoretyczne i praktyczne, stopniując trudności. Dzięki świetnym lekcjom i własnej samodyscyplinie można dojść do wyznaczonego celu. Bardzo dziękuję że mogę korzystač z bardzo dobrych opracowań i rozwijać swoje umiejętności.

Lucyna Grocka

Hej. Nazywam się Lucyna Grocka. W maju ubiegłego roku wykupiłam kurs u Grześka oraz w późniejszym czasie kurs z kolędami. Polecam serdecznie ponieważ Grzesiek jest bardzo dobrym nauczycielem. Dobrze tłumaczy. Szybko można się nauczyć gry. Ponadto doradzi, pomoże jest cały czas pomocny dla ucznia nawet po skończeniu kursu. Super KURS, super NAUCZYCIEL.