Kursy gry na gitarze

PRZYSPIESZ SWOJĄ NAUKĘ Z NASZYMI KURSAMI!

Chcesz grać na gitarze jak profesjonalista i nie popełniać setek głupich błędów jak amator?
Poniżej znajdziesz kursy gry na gitarze, które przyspieszą i ułatwią Twoją naukę!

Kolejność kursów wygląda tak: na górze te najbardziej podstawowe, a im dalej w dół,
tym ciekawsze i bardziej zaawansowane umiejętności możesz zdobyć.

Niektóre z nich darmowe, niektóre płatne – znajdź coś dla siebie i dołącz do nas!

Nie wiesz czy warto uczyć się z nami?
Zobacz ponad 50 opinii naszych uczniów i klientów o kursach JakZagrac.pl! [KLIKNIJ TUTAJ]→ DLA OSÓB, KTÓRE ZACZYNAJĄ NAUKĘ GRY NA GITARZE ←

7-DNIOWY BEZPŁATNY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH


Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z grą na gitarze i…

► Chcesz dowiedzieć się jak poprawnie wciskać struny?

► Szukasz ćwiczeń, dzięki którym nauczysz się dobrze szarpać struny?

► Chcesz poznać 8 podstawowych i najłatwiejszych akordów?

► Chcesz nauczyć się 2 prostych utworów i poznać podstawowe bicia gitarowe?

► Nie wiesz jak dobrze nastroić gitarę oraz który stroik wybrać?


…ten kurs wyjaśni Ci wszystkie te sprawy i pomoże poznać podstawy gry na gitarze.

Całkowicie za darmo otrzymasz aż 7 lekcji video, dzięki którym z łatwością zaczniesz naukę gry na gitarze. Codziennie, przez 7 dni otrzymasz wiadomość e-mail, a w niej znajdziesz krótką lekcję video.

Ten kurs idealnie przygotuje Cię do nauki i wskaże dziesiątki błędów, które popełniają gitarzyści na początku nauki. Pomyśl tylko – możesz otrzymać wiedzę, która sprawi, że zamiast uczyć się 12 miesięcy, opanujesz te wszystkie umiejętności w 3-4 miesiące! A to dzięki poznaniu błędów, na które trafia każdy początkujący gitarzysta.


Wpisz poniżej swoje imię oraz adres e-mail, na który zostanie wysłany kurs.

Następnie kliknij „Odbieram bezpłatne lekcje”, a w ciągu 5 minut wyślę do Ciebie pierwszy poradnik.

The form you have selected does not exist.


kurs gry na gitarze

W 30 DNI OD AMATORA DO GITAROWEGO GLADIATORA


Szukasz kompletnego kursu dla początkujących gitarzystów, który pomoże Ci opanować wszystkie niezbędne umiejętności? Lubisz, gdy dany temat jest wytłumaczony tak prosto, by zrozumiało nawet dziecko? Chcesz otrzymać zestaw praktycznych ćwiczeń, które krok po kroku pomogą Ci uczyć się kolejnych przydatnych umiejętności?

Jeśli odpowiedź na któreś z powyższych pytań brzmi „Tak”, to ten kurs z pewnością Cię zainteresuje. Co dzięki niemu zyskasz?

► Nauczysz się 13 kultowych Polskich utworów

Poznasz największe błędy początkujących gitarzystów i dowiesz się jak ich uniknąć

► Proste tłumaczenie i specjalne ćwiczenia pomogą Ci nauczyć się grać nawet w 30 dni!

Poznasz aż 21 akordów gitarowych i prostą metodę, by się ich szybko nauczyć

Zaoszczędzisz fortunę, którą musiałbyś wydać u zwykłego nauczyciela gry na gitarze, by opanować to co znajdziesz w kursie

► Poznasz sprawdzone techniki, które w kilka dni pomogą Ci zrobić błyskawiczny postęp


Ten kurs to aż 39 lekcji video, a każda z nich zawiera przynajmniej jedną wskazówkę, którą możesz natychmiast wdrożyć w życie. To tylko i wyłącznie praktyczne rady, które sprawdziły się u setek gitarzystów.

Ale to nie wszystko! Wraz z kursem otrzymujesz zestaw dodatkowych bonusów – Tabela podstawowych akordów, Śpiewnik w PDF, gotowy do wydrukowania, a w nim teksty do 13 piosenek poznanych w kursie. Ponadto dodatkowe obrazki, które napotkasz w czasie nauki i inne przydatne dodatki.

Opinie gitarzystów o kursie dla początkujących:

Lucyna Grocka

Hej. Nazywam się Lucyna Grocka. W maju ubiegłego roku wykupiłam kurs u Grześka oraz w późniejszym czasie kurs z kolędami. Polecam serdecznie ponieważ Grzesiek jest bardzo dobrym nauczycielem. Dobrze tłumaczy. Szybko można się nauczyć gry. Ponadto doradzi, pomoże jest cały czas pomocny dla ucznia nawet po skończeniu kursu. Super KURS, super NAUCZYCIEL.

Lucyna Grocka
Kurs dla początkujących

Wszystkie kursy są bardzo dobrze

Wszystkie kursy są bardzo dobrze przygotowane, w jasny i prosty sposób autor prowadzi ucznia przez zagadnienia teoretyczne i praktyczne, stopniując trudności. Dzięki świetnym lekcjom i własnej samodyscyplinie można dojść do wyznaczonego celu. Bardzo dziękuję że mogę korzystač z bardzo dobrych opracowań i rozwijać swoje umiejętności.

Anna Pastor
Kurs dla początkujących, Kurs kolędowy, Akademia Chwytów Gitarowych

Korzystam ze wszystkiego co daje

Korzystam ze wszystkiego co daje mi Jak Zagrać.pl.Najbardziej podoba mi się kurs dla początkujących.Warto z niego skorzystać.Jest w bardzo prosty sposób przekazywany.

Andrzej Gwarda
Kurs dla początkujących, Akademia i Kurs kolędowy

Dzięki temu że zakupiłam kurs

Dzięki temu że zakupiłam kurs spełniło się moje marzenie

Zosia
Zakupiłam kurs od amatora do gitarowego gladiatora i przyznaje jestem zachwycona w przeciągu miesiąca nauczyłam się grać na gitarze. Serdecznie polecam

Cześć.Próbowałem grać będąc nastolatkiem. Życie

Cześć.Próbowałem grać będąc nastolatkiem. Życie ułożyło się tak że dopiero teraz po, 50 znowu sięgnąłem po instrument. Grzesiek, jak i jego kursy trafiły do mnie idealnie! Może po miesiącu nie jestem gitarowym gladiatorem 🙂 ale ciągle jest progres! Ćwiczę codziennie, raz 15 – 30 min innym razem 1,5 godz. Sięgam po gitarę z młodzieńczą radością i uśmiechem na twarzy! Wróciła radość z grania! Polecam wszystkim którzy chcą! Bo chcieć to móc!!!
Pozdrawiam i dziękuję 🙂

Dariusz Płachta
Skorzystałem z kursów 7 i 30 dniowego.

Doskonale i dydaktycznie prowadzony

Doskonale i dydaktycznie prowadzony kurs nawet dla Man 73+ ( a wiem co mówię jako były belfer).
Coraz lepsze granie na gitarze sprawia mi radość i mam nadzieję że grał będę do końca Świata i jeden dzień dłużej.
Dziękuję Grzegorzu za Kurs. ZIBI Gdynia Babie Doły.

Zbigniew Klupiński
JakZagrać.pl

Przygodę z Grzegorzem zacząłem korzystając

Przygodę z Grzegorzem zacząłem korzystając z jego udostępnionych lekcji na You Tobe. Było to błądzenie, nieskoordynowane uczenie się. Dopiero skorzystanie najpierw z darmowych lekcji podstaw a następnie przerobienie zakupionych kursów spowodowało prawidłowe ułożenie lewej ręki chwytającej i prawej ręki bijącej. Gram głównie akordowo. Moja gra stała się pewniejsza, wykony coraz lepsze w ocenie słuchaczy (bliskiej rodziny, bardzo krytycznej). Mimo, że nie mam słuchu muzycznego i coraz gorszy słuch fizjologiczny zastosowanie się do zaleceń wspaniałego nauczyciela jakim jest Grzegorz Myszor powoduje, że cieszę się swoją grą i motywacja do doskonalenia się rośnie w miarę czynionych postępów. Z 27 prezentowanych piosenek kilkanaście zaadoptowałem do swojego repertuaru. Wcześniejsze nawyki nie pozwoliły mi do końca wyeliminować chwytów barowych. Dźwięków na gitarze jeszcze nie opanowałem na wyrywki. Pracuję nad tym. Zdecydowanie polecam lekcje w formie uporządkowanej proponowane przez Grzegorza. Muszę też powiedzieć, że cena kursów Grzegorza to pryszcz w porównaniu z cenami lekcji z nauczycielem. Dziękuje Grzegorzowi za jego trud i podziwiam profesjonalizm i wytrwałość w pracy.

Jan Rozwadowski
Zakupiłem u Grzegorza dwa produkty: 27 piosenek do ogniska i Dźwięki na gitarze. Wcześniej korzystałem z lekcji na Youtubie. Jestem absolutnie zachwycony .

W poszukiwaniu dobrego kursu nauki

W poszukiwaniu dobrego kursu nauki gry na gitarze,natrafiłem na ,,Jak zagrać.pl”. Zakupiłem 2 kursy które okazały się strzałem w dziesiątkę. Grzegorz wraz z zespołem wykonali rewelacyjną robotę. Zachęcam do zakupów a wszystkim którzy skorzystają powodzenia w nauce.

Dariusz Bajcar
Od amatora do gitarowego gladiatora. Dzwieki na gryfie w 3 prostych krokach

Jak Zagrać.pl. Rewelacyjna strona internetowa

Jak Zagrać.pl. Rewelacyjna strona internetowa dla osób chcących nauczyć się grać na gitarze. Zakupiłem kursy : ,, Od amatora do gitarowego gladiatora” i ,, dźwięki na gryfie w 3 prostych krokach”. Zakupy okazały się strzałem w dziesiątkę. Polecam gorąco wszystkim chętnym początkującym gitarzystą. Grzegorzowi wraz z zespołem dziękuję za czerpanie przyjemności z nauki gry na gitarze.

Dariusz Bajcar
Od amatora do gitarowego gladiatora, dźwięki na gryfie w 3 prostych krokach

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona kursem

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona kursem ” Jak zagrać” . Byłam sceptycznie nastawiona do kursów internetowych, uczestniczę w lekcjach indywidualnych z bardzo dobrym gitarzystą. Ale takich tajemnic jak w tym kursie dotyczących techniki i sposobów na osiągnięcie efektów przy mniejszym nakładzie siły nie zdradził mi wcześniej nikt. Polecam tę stronę i wszystkie kursy 🙂

Marzanna Korytkowska
"od amatora do gitarowego gladiatora", "pogromca chwytów barowych"-ocena REWELACJA

Po prostu – świetny kurs

Po prostu – świetny kurs dla każdego początkującego gitarzysty. Wszystko wyjaśnione bardzo szczegółowo, krok po kroku. W końcu mogę realizować swoje marzenie o grze na gitarze. Gorąco polecam każdemu!

Michał Podczarski
Od amatora do gitarowego gladiatora

Już trochę lekcji mam za

Już trochę lekcji mam za sobą i mogę stwierdzić, że wszystko jest świetnie i łatwo wytłumaczone, a jeśli się czegoś nie zrozumie, to i tak można zadać pytanie przez gmaila. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Antoni Szałaciński
Kurs dla początkujących

Wykupiłam kurs OD AMATORA DO

Wykupiłam kurs OD AMATORA DO GITAROWEGO GLADIATORA około dwóch miesięcy temu. Kurs jest sporą dawką wiedzy, ćwiczeń i bardzo dobrze zmontowanych nagrań, które pomogą osobą nauczyć się grać na gitarze. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i widzę postępy. Polecam go każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z gitarą 🙂

Paulina Rębowska
OD AMATORA DO GITAROWEGO GLADIATORA

Kurs świetny dobrze prowadzony. Gram

Kurs świetny dobrze prowadzony. Gram od dwóch miesięcy i nigdy wcześniej nie miałam gitary w rękach. Naprawdę można się nauczyć . Sama na początku w to nie wierzyłam. Zachęcam do kupna kursów ,kolejny to będą kolędy.

Aneta Ferenc
Od amatora do gitarowego gladiatoraDołącz do nas i naucz się grać na gitarze!
→ DLA OSÓB, KTÓRE ZNAJĄ TYLKO PODSTAWY - PROSTE BICIA I AKORDY ←

27 PIOSENEK DO OGNISKA BEZ AKORDÓW BAROWYCH


Nie musisz być wybitnym gitarzystą, by grać na gitarze przy ognisku i świetnie bawić się z przyjaciółmi...

Wystarczy, że znasz kilka prostych chwytów i najłatwiejsze bicia gitarowe. Resztę potrzebnych wskazówek znajdziesz w tym kursie...

Co dzięki niemu zyskasz?

► Nauczysz się aż 27 Polskich piosenek do ogniska BEZ AKORDÓW BAROWYCH!

► Otrzymasz śpiewnik w formie PDF, gotowy do wydrukowania i zabrania na ognisko

► Dzięki bonusowej lekcji o rytmice wyćwiczysz bicia gitarowe i Twoje umiejętności bardzo się rozwiną

Otrzymasz Tabelę Podstawowych Akordów, a w niej aż 22 najczęściej używane chwyty gitarowe

► Bonusowa lekcja pokaże Ci jeszcze jedną genialną piosenkę i sposób jak uniknąć akordu barowego F-dur

► Lekcje są tak proste, że możesz opanować 27 piosenek nawet w 2 tygodnie!


Gdy opanujesz te wszystkie piosenki, będziesz w stanie grać przy ognisku przez 3 godziny bez przerwy!

Tak wielki wybór utworów, które ludzie znają i chętnie śpiewają, sprawi, że będziesz królem ogniska. Twoi znajomi będą zadowoleni, bo wśród tych wszystkich piosenek, każdy znajdzie kawałek, który lubi.

Dołącz do nas, a gwarantuję Ci błyskawiczne efekty i dużo radości z grania genialnych utworów! 😉


29 PROSTYCH PIOSENEK RELIGIJNYCH BEZ AKORDÓW BAROWYCH


Gitarzyści, którzy lubią muzykę religijną nie mają łatwo... Religia to często temat tabu, dlatego nikt się nie angażuje w ten temat... Aż do teraz!

Tak jak Ty - kocham piosenki religijne. To od nich zaczynałem swoją przygodę z gitarą. Niestety nigdzie nie można było znaleźć porad jak je zagrać.

Dlatego przygotowałem kurs dla początkujących gitarzystów, którzy chcą nauczyć się prostych piosenek religijnych.

Tacy jak my mają na początku 2 problemy - uciążliwe akordy barowe i brak prostych porad o muzyce religijnej. Wziąłem te dwie sprawy, znalazłem rozwiązanie i dziś je Tobie prezentuję. Co znajdziesz w kursie?

► Nauczysz się 29 prostych piosenek religijnych BEZ AKORDÓW BAROWYCH!

► Lekcja o rytmice pomoże Ci wyćwiczyć bicia gitarowe i niesamowicie rozwinie Twoje umiejętności gry na gitarze

► Otrzymasz śpiewnik w formie PDF, gotowy do wydrukowania, a w nim wszystkie piosenki z kursu wraz z prostymi akordami

► Dowiesz się jak używać kapodaster i dzięki niemu ułatwić sobie śpiewanie piosenek

Otrzymasz Tabelę Podstawowych Akordów, a w niej aż 22 najłatwiejsze chwyty gitarowe

To kurs idealny dla początkujących gitarzystów, którzy chcą grać muzykę religijną. Pośród 29 utworów na pewno znajdziesz taki, który lubisz i będziesz w stanie opanować go w ciągu kilku minut.

Wszystkie wskazówki wyjaśnione są tak prosto, by zrozumiało nawet dziecko. Dlatego niezależnie od tego czy masz 16 czy 60 lat ten kurs będzie dla Ciebie bardzo pomocny.

Dołącz do nas, a czeka Cię mnóstwo radości z gry, dzięki utworom wybranym specjalnie bez akordów barowych. Do zobaczenia! 😉→ DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ NAUCZYĆ SIĘ AKORDÓW BAROWYCH ←

AKORDY BAROWE BEZ TAJEMNIC


Akordy barowe to dla Ciebie przeszkoda nie do pokonania? Cokolwiek robisz struny brzęczą, a palce bolą? Masz już dość gitary, bo nie potrafisz nauczyć się chwytów barowych?

Wiedz, że 99% gitarzystów też przez to przechodziło. Każdy wkurzał się tygodniami, dopóki nie opanował barowych. Niektórzy się poddali... ale mam nadzieję, że Ty się nie poddasz i spróbujesz się ich nauczyć 😉

By Ci to ułatwić, przygotowałem kurs "Akordy barowe bez tajemnic". Podaję w nim sprawdzone wskazówki, dzięki którym wreszcie opanujesz te nieszczęsne chwyty.

Co znajdziesz w tym kursie?

► Nauczysz się czytać diagramy z akordami i zrozumiesz jak wiele błędów popełniają początkujący gitarzyści

► Otrzymasz 3 lekcje video, a w każdej sprawdzona wskazówka, którą możesz natychmiast wdrożyć w życie

► Poznasz najważniejsze elementy, które sprawiają, że jedni potrafią grać akordy barowe, a innym nigdy to nie wyjdzie

► Bezpłatny dostęp do najcenniejszych informacji, jakich poszukują gitarzyści

Chciałbym mieć dostęp do takich wskazówek, gdy zaczynałem grać na gitarze ponad 10 lat temu... By się tego nauczyć popełniałem dziesiątki błędów i poświęciłem setki godzin. A Ty możesz dowiedzieć się tego w ciągu 5 minut całkowicie za darmo.


Wpisz poniżej swoje imię oraz adres e-mail, na który zostanie wysłany kurs.

Następnie kliknij "Odbieram bezpłatne lekcje", a w ciągu 5 minut wyślę do Ciebie zestaw lekcji video.

The form you have selected does not exist.


POGROMCA CHWYTÓW BAROWYCH


Chcesz dowiedzieć się, jak chwytać akordy barowe bez żadnego wysiłku? Mogę zdradzić Ci ten sekret i sprawić, że już za 48h zagrasz utwory, które dotychczas były poza Twoim zasięgiem...

To nie są puste słowa. Jest aż 7 sposobów na to, by zagrać chwyty barowe bez tzw. poprzeczki - czyli bez wciskania kilku strun na raz za pomocą palca wskazującego.

Dzięki tym metodom granie akordów barowych staje się dziecinnie proste i można je opanować w ciągu 1-2 dni!

Co czeka na Ciebie w kursie "Pogromca Chwytów Barowych"?

► Poznasz aż 7 sposobów, dzięki którym z łatwością zagrasz akordy barowe

► W ciągu 1-2 dni zrobisz tak wielki postęp, jaki gitarzyści robią w kilka miesięcy

Odkryjesz zupełnie nowe, przepiękne brzmienia, dzięki poznaniu łatwiejszej wersji chwytów barowych

► Otrzymasz 6 bonusowych lekcji video, które pomogą Ci z nowych chwytów stworzyć genialne melodie i urozmaicą Twoją grę na gitarze

► Już za kilka dni zagrasz każdą piosenkę jaką tylko chcesz zagrać!

Im więcej sposobów na zmianę akordów barowych poznałem, tym gra na gitarze stawała się przyjemniejsza. Ręka stała się luźna, a melodie nabrały nowego, przyjemnego brzmienia.

Możesz przez kilka kolejnych miesięcy męczyć się z akordami barowymi, albo... poznać 7 sposobów, dzięki którym opanujesz je jeszcze w tym tygodniu! Wybierz mądrze i dołącz do nas! 😉→ DLA OSÓB, KTÓRE CHCĄ NAUCZYĆ SIĘ KOLĘD I PASTORAŁEK ←

koledy chwyty

33 PROSTE KOLĘDY NA GITARĘ DLA KAŻDEGO


Chcesz nauczyć się grać kolędy na gitarze? Szukasz prostych wskazówek, które pomogą Ci szybko opanować te świąteczne utwory? Potrzebujesz kolęd w prostej wersji, najlepiej bez akordów barowych?

Jeśli zainwestujesz w nasz Kurs Kolędowy, gwarantuję, że nauczysz się grać kolędy na gitarze! Wszystko wyjaśnione jest tak prosto, by zrozumiało nawet 5-cio letnie dziecko.

Ponadto każda kolęda została przygotowana w najprostszej możliwej wersji. Ponad połowę z nich możesz zagrać bez akordów barowych! Ale to nie wszystko!

Co jeszcze znajdziesz w kursie kolędowym?

► Otrzymasz śpiewnik w formie PDF, a w nim tekst kolęd z prostymi chwytami - całość gotowa do druku!

► 2 lekcje o rytmice pomogą Ci wyćwiczyć bicia gitarowe i bardzo rozwiną Twoją grę na gitarze

Największy wybór i najlepsza jakość na rynku - aż 33 kolędy i pastorałki. U konkurencji to zaledwie 13 utworów za tą samą cenę!

Dostęp do kursu całkowicie online, z każdego miejsca na świecie już 3 minuty po opłaceniu!


Zobacz opinie gitarzystów, którzy nauczyli się grać kolędy z pomocą naszego kursu kolędowego:

Drodzy, zakupiłem i skorzystałem z

Drodzy, zakupiłem i skorzystałem z kursu kolędowego… Polecam! Dlaczego? Przed kursem grałem kolęd… zero, po kursie… przynajmniej kilkanaście! a sposob przygotowania kursu przez Grześka prosto, zrozumiale i konkretnie, a to ważne (gram akordowo od 6 miesięcy).

Andrzej
Kurs kolędowy

Jak nie grałem wcześniej kolęd,

Jak nie grałem wcześniej kolęd, tak je po kursie w końcu zagrałem. Wreszcie.. Może nie wszystkie bo zabrakło czasu ale te kilkanaście minut mogłem poświęcić na stworzenie miłej atmosfery przy stole i kolędowaniu.

Krzysztof Ochab
Kurs kolędowy

JakZagrac.pl oceniam bardzo dobrze. Szczególne

JakZagrac.pl oceniam bardzo dobrze. Szczególne słowa uznania należą się Grzegorzowi, który świetnie tłumaczy każdy utwór. Nawet osoba która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z gitarą da radę. Na początku korzystałem z darmowych poradników na You Tubie ale chciałem się dalej rozwijać i zakupiłem 2 kursy. Teraz wiem że było warto.

Piotr B
W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora, Akademia i Kurs kolędowy


Dołącz do nas i naucz się grać kolędy na gitarze!19 PROSTYCH KOLĘD NA GITARĘ


Jeśli chcesz zadbać o swój budżet, a jednocześnie nauczyć się grać kolędy na gitarze, to ten kurs idealnie Ci w tym pomoże.

"19 prostych kolęd..." to tania wersja kursu kolędowego, która pomoże Ci nauczyć się najpopularniejszych utworów na święta. A zapłacisz tyle, co za 1 lekcję u zwykłego nauczyciela gry na gitarze.

UWAGA! U konkurencji znajdziesz zaledwie 13 kolęd za niemalże 100zł! A u nas budżetowa wersja to aż 19 kolęd 😉 Co w niej znajdziesz?

► Nauczysz się 19 najpopularniejszych kolęd i pastorałek

► Otrzymasz śpiewnik kolędowy w formie PDF, gotowy do wydrukowania

► Proste tłumaczenie pomoże Ci opanować Twoje ulubione kolędy w kilka dni

Zadbasz o swój budżet przed świętami, a jednocześnie zadbasz o siebie i rozwijanie swojej muzycznej pasji


Chcesz dowiedzieć się czy ten kurs będzie dla Ciebie przydatny? Zobacz bezpłatną lekcję z kolędą "Wśród nocnej ciszy". Kliknij tutaj i sprawdź!


A teraz dołącz do nas i naucz się grać 19 kolęd i pastorałek!→ DLA ŚREDNIO-ZAAWANSOWANYCH GITARZYSTÓW ←

JAK GRAĆ NA GITARZE ZE SŁUCHU?

Zagraj nawet 95% piosenek na 6 prostych akordach!


Chcesz zagrać dowolną piosenkę na gitarze, nawet w ciągu 10 minut odkąd pierwszy raz wpadła w Twoje ucho? Myślisz, że to możliwe, dla kogoś, kto gra na gitarze zaledwie kilka miesięcy?

Wyobraź sobie taką sytuację:

Wstajesz w weekendowy poranek pełen energii i entuzjazmu.

Puszczasz muzykę i zabierasz się za wykonywanie porannych czynności; idziesz do toalety, zmieniasz ubrania i zabierasz się do robienia śniadania.

Podczas jedzenia słyszysz, że Twój ulubiony artysta skomponował nową piosenkę i niesamowicie Ci się spodobała.

Zapisujesz tytuł piosenki, by znaleźć ją w internecie gdy skończysz jeść, ponieważ tak Ci się spodobała, że bardzo chcesz ją zagrać na gitarze

Przeglądasz internet ale nie możesz znaleźć chwytów, bo to nowy utwór.

Nie zastanawiasz się zbyt długo. Bierzesz do rąk gitarę, puszczasz piosenkę i szybko znajdujesz chwyty oraz dźwięki, na jakich możesz ją zagrać.

Zapisujesz chwyty i zaczynasz grać. Masz niesamowitą frajdę bo znasz kolejny świetny utwór, możesz go grać kiedy chcesz. Czujesz ogromną satysfakcję, że utwór dopiero co powstał, a Ty już potrafisz go zagrać na gitarze, bo wiesz jak to zrobić 🙂

Gdy spotykasz się ze znajomymi i wspólnie gracie są zaskoczeni, że już potrafisz zagrać ten nowy utwór. Pokazujesz im jak to zrobić, oni są wdzięczni za pomoc, a później wspólnie śpiewacie, gracie i świetnie się bawicie.


Tak może wyglądać Twoje życie. Możesz zagrać każdą piosenkę jaką zechcesz. I to nie jest tylko gadanie - osoby, które przerobiły te lekcje rzeczywiście grają piosenki ze słuchu.

Byłem pod ogromnym wrażeniem, gdy dostałem wiadomość od jednej kursantki... Na gitarze grała dopiero 3 czy 4 miesiące, a dzięki tym lekcjom nauczyła się grać ze słuchu! Wtedy mnie zamurowało i dzięki temu wiem, że mogę Ci w 100% polecić ten kurs!


Dołącz do nas i naucz się grać na gitarze ze słuchu!