Opinie o JakZagrac.pl

Tutaj znajdziesz opinie naszych uczniów i kursantów o JakZagrac.pl.

 

Uczysz się razem z nami? Dodaj własną opinię i powiedz
co myślisz o naszych lekcjach i produktach! 😉

 

Bardzo dziękuje Panie Grzegorzu za

Bardzo dziękuje Panie Grzegorzu za pańskie kursy gry na gitarze. Ciężko było ruszyć z nauką gry, lecz drgnęło dzięki dogłębnym Pańskim kursom. Masz problem z nauką gry na gitarze polecam kursy Pana Grzegorza. Beztalencie też ma szanse.

Klient Kursu kolędowego i dla początkujących

Cześć.Próbowałem grać będąc nastolatkiem. Życie

Cześć.Próbowałem grać będąc nastolatkiem. Życie ułożyło się tak że dopiero teraz po, 50 znowu sięgnąłem po instrument. Grzesiek, jak i jego kursy trafiły do mnie idealnie! Może po miesiącu nie jestem gitarowym gladiatorem 🙂 ale ciągle jest progres! Ćwiczę codziennie, raz 15 – 30 min innym razem 1,5 godz. Sięgam po gitarę z młodzieńczą radością i uśmiechem na twarzy! Wróciła radość z grania! Polecam wszystkim którzy chcą! Bo chcieć to móc!!!
Pozdrawiam i dziękuję 🙂

Dariusz Płachta
Skorzystałem z kursów 7 i 30 dniowego.

Świetna strona! Bardzo profesjonalnie pokazane

Świetna strona! Bardzo profesjonalnie pokazane bicie i zmiana akordów! Bardzo lubię z niej korzystać 🙂

Julia Brzoza

Kurs świetny dobrze prowadzony. Gram

Kurs świetny dobrze prowadzony. Gram od dwóch miesięcy i nigdy wcześniej nie miałam gitary w rękach. Naprawdę można się nauczyć . Sama na początku w to nie wierzyłam. Zachęcam do kupna kursów ,kolejny to będą kolędy.

Aneta Ferenc
Od amatora do gitarowego gladiatora

Kurs dla początkujących „od amatora

Kurs dla początkujących „od amatora do gitarowego gladiatora” jest swietny. Pan Grzegorz super wszystko wyjaśnia ma naprawdę talent:) Krok po kroku pokazuje gdzie lac, by były solidne fundamenty pod grę na gitarze. Twoja nauka nie będzie męcząca, nużąca ale mega radosna i dzięki temu szybciej się nauczysz:)))))

Maria Niedzielska
Kurs dla początkujących

Super. Polecam każdemu, kto myślał

Super. Polecam każdemu, kto myślał o nauce ale nie był pewien czy to wyjdzie, czy szybko się nie znudzi. Lekcje są super i co najważniejsze nie nudzą się a z dnia na dzień widać efekty

Tomasz.Cz
Korzystam z kursu dla początkujących

Po prostu – świetny kurs

Po prostu – świetny kurs dla każdego początkującego gitarzysty. Wszystko wyjaśnione bardzo szczegółowo, krok po kroku. W końcu mogę realizować swoje marzenie o grze na gitarze. Gorąco polecam każdemu!

Michał Podczarski
Od amatora do gitarowego gladiatora

Drodzy, zakupiłem i skorzystałem z

Drodzy, zakupiłem i skorzystałem z kursu kolędowego… Polecam! Dlaczego? Przed kursem grałem kolęd… zero, po kursie… przynajmniej kilkanaście! a sposob przygotowania kursu przez Grześka prosto, zrozumiale i konkretnie, a to ważne (gram akordowo od 6 miesięcy).

Andrzej
Kurs kolędowy

jest super, profesjonalne podejście lecz

jest super, profesjonalne podejście lecz jest za cicho

Marcin Dziadek

JakZagrac.pl oceniam bardzo dobrze. Szczególne

JakZagrac.pl oceniam bardzo dobrze. Szczególne słowa uznania należą się Grzegorzowi, który świetnie tłumaczy każdy utwór. Nawet osoba która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z gitarą da radę. Na początku korzystałem z darmowych poradników na You Tubie ale chciałem się dalej rozwijać i zakupiłem 2 kursy. Teraz wiem że było warto.

Piotr B
W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora, Akademia i Kurs kolędowy

Wszystkie kursy są bardzo dobrze

Wszystkie kursy są bardzo dobrze przygotowane, w jasny i prosty sposób autor prowadzi ucznia przez zagadnienia teoretyczne i praktyczne, stopniując trudności. Dzięki świetnym lekcjom i własnej samodyscyplinie można dojść do wyznaczonego celu. Bardzo dziękuję że mogę korzystač z bardzo dobrych opracowań i rozwijać swoje umiejętności.

Anna Pastor
Kurs dla początkujących, Kurs kolędowy, Akademia Chwytów Gitarowych

Nauczyciel mlody to i nie

Nauczyciel mlody to i nie leniwy.

Tomasz

JakZagrać.pl, to znakomite kompentium wiedzy

JakZagrać.pl, to znakomite kompentium wiedzy na temat gitary oraz niezbędnej wiedzy do nauki gry na tym instrumencie. Zajęcia na kursie 30- dniowym prowadzone profesjonalnie, w tempie ” step by step”, oparte na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu prowadzącego. Dużo ćwiczeń i prostych piosenek do opanowania. Ja jako początkujący gitarzysta spełniający swe marzenie sprzed wielu lat, wiele się nauczyłem i uczę się nadal. Pozdrawiam

Mizerski Sławomir Elbląg
Korzystam z kursu dla początkujących

Bardzo fajny kurs dla każdego

Bardzo fajny kurs dla każdego niezależnie od wieku (sam mam 41 lat! 🙂 i od stopnia umuzykalnienia (sam mam zerowy poziom:-) Startuje od samego początku. Wszystko jest bardzo dobrze wytłumaczone i pokazane. Skoro ja sobie już zaczynam brzdąkać i to po tygodniu czy dwóch ćwiczeń to KAŻDY może się nauczyć:-) Gram sobie w swoim tempie – na dzień dzisiejszym mam opanowanych jakieś 10 lekcji i naprawdę czekam na kolejne. Sprawia mi to ogromną frajdę. Dziękuję Panie Grzegorzu:-)

Dariusz Hański
W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora

Materiał w wersji VIDEO to

Materiał w wersji VIDEO to idealne rozwiązanie dla początkujących gitarzystów i nie tylko! To najlepszy materiał dla samouków z jakim się spotkałem. Cena kursów bardzo korzystna. Na pewno nie stracisz a tylko poszerzysz swoje umiejętności teoretyczne i praktyczne. Polecam!!!

Zenon
Akademia Chwytów Gitarowych, Kurs kolędowy, Kurs dla początkujących

JakZagrac.pl jest świetną stroną. To

JakZagrac.pl jest świetną stroną. To właśnie dzięki niej mogłem zacząć swoją grę na gitarze. Może nie jestem wybitny ale napewno bez tej strony było by o wiele gorzej.

Maciej Tachasiuk

Wykupiłam kurs OD AMATORA DO

Wykupiłam kurs OD AMATORA DO GITAROWEGO GLADIATORA około dwóch miesięcy temu. Kurs jest sporą dawką wiedzy, ćwiczeń i bardzo dobrze zmontowanych nagrań, które pomogą osobą nauczyć się grać na gitarze. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i widzę postępy. Polecam go każdemu kto chce zacząć swoją przygodę z gitarą 🙂

Paulina Rębowska
OD AMATORA DO GITAROWEGO GLADIATORA

To mój mąż korzysta z

To mój mąż korzysta z pomocy pana Grzegorza i słucha Go jak dobry student słucha swego mistrza. Staszka nie ma w tej chwili w Polsce, więc odpisuje ja, jego …………żona. Muszę powiedzieć ze Staszek poczynił wielkie postępy. Pan Grzegorz ma talent w przekazywaniu wiedzy muzycznej. Teraz słucham z przyjemnością gry na gitarze w wykonaniu męża. Ćwiczy dużo jak jest w domu pod kierunkiem Pana Grzegorza. Dziękuję Panie Grzesiu za Pana czas i poświęcenie. Ta magia działa i niesie dobre rezultaty.

Ewa Pawłowska

Już trochę lekcji mam za

Już trochę lekcji mam za sobą i mogę stwierdzić, że wszystko jest świetnie i łatwo wytłumaczone, a jeśli się czegoś nie zrozumie, to i tak można zadać pytanie przez gmaila. Jeszcze raz dziękuję za wszystko.

Antoni Szałaciński
Kurs dla początkujących

Bardzo się cieszę, że trafiłem

Bardzo się cieszę, że trafiłem na ten kurs. Wreszcie nauczyłem się grać na gitarze, a marzyłem o tym wiele lat.
Wielkie dzięki, czekam na kolejne Wasze kursy, pozdrawiam serdecznie:-)

Przemek S
W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora

Na razie opanowałem 10 lekcji.

Na razie opanowałem 10 lekcji. Nie spieszę się, staram się przechodzić do następnej po dobrym opanowaniu poprzedniej. Zawsze z dużą ciekawością otwieram kolejną i wiem, że sprawi i dużo radości. To jest na prawdę bardzo fajna rozrywka. Bardzo pomocne są wstawki w formie pisemnej – chwyty, ułożenie palców, którym palcem, którą strunę (trudne). Ja jeszcze każdą lekcję zapisuję, takie ściągawki na przypomnienie lekcji. Polecam wszystkim ten kurs i naszego nauczyciela Grzegorza.

Cezary Lipert
Kurs dla początkujących

Dobrze mogły być tylko bardziej

Dobrze mogły być tylko bardziej znane piosenki

Julia

lekcje sa super pod wzgledem

lekcje sa super pod wzgledem metodycznym i ogolnym …..

Jacek Piszczatowski
Korzystam z kursu dla początkujących

Fajny 🙂 Coś dla siebie

Fajny 🙂 Coś dla siebie wyłuskam.

Anna

Jak Zagrac.pl to jest bardzo

Jak Zagrac.pl to jest bardzo dobry poradnik dla chcacych nauczys sie grac na gitarze.w przestepny sposob pokazane jest, jak najlepiej nauczyc sie grac. Chwyty sa prosto wytlumaczone i pokazane, takze polecam 🙂

Barbara Brucksch
Korzystam z kursu kolędowego

Lucyna Grocka

Hej. Nazywam się Lucyna Grocka. W maju ubiegłego roku wykupiłam kurs u Grześka oraz w późniejszym czasie kurs z kolędami. Polecam serdecznie ponieważ Grzesiek jest bardzo dobrym nauczycielem. Dobrze tłumaczy. Szybko można się nauczyć gry. Ponadto doradzi, pomoże jest cały czas pomocny dla ucznia nawet po skończeniu kursu. Super KURS, super NAUCZYCIEL.

Lucyna Grocka
Kurs dla początkujących

Doskonale i dydaktycznie prowadzony

Doskonale i dydaktycznie prowadzony kurs nawet dla Man 73+ ( a wiem co mówię jako były belfer).
Coraz lepsze granie na gitarze sprawia mi radość i mam nadzieję że grał będę do końca Świata i jeden dzień dłużej.
Dziękuję Grzegorzu za Kurs. ZIBI Gdynia Babie Doły.

Zbigniew Klupiński
JakZagrać.pl

Idzie do przodu, nie jakoś

Idzie do przodu, nie jakoś spektakularnie ale idzie. Program powinien dawać więcej zabawy, więcej prostych piosenek, cwiczen. Cos co motywuje.

Grzegorz grzegorz
Srednio

Jak nie grałem wcześniej kolęd,

Jak nie grałem wcześniej kolęd, tak je po kursie w końcu zagrałem. Wreszcie.. Może nie wszystkie bo zabrakło czasu ale te kilkanaście minut mogłem poświęcić na stworzenie miłej atmosfery przy stole i kolędowaniu.

Krzysztof Ochab
Kurs kolędowy

Korzystam z tego kursu już

Korzystam z tego kursu już około dwa miesiące i jestem naprawdę zadowolony. Tylko ważna jest systematyczność, jak we wszystkim chyba. I nie wolno się zniechęcać, prędzej czy później efekty się pojawią, warto.

Patryk
Kurs gitarowy dla początkujących

Nauka gry dla mnie osobiście

Nauka gry dla mnie osobiście jest trudna. Gdy trafiłam na stronę Grzegorza zachwyciłam się przede wszystkim prostotą i zrozumiałością przekazu. Z większą nadzieją ale i pewnością zabrałam się za dalszą naukę. Bardzo polecam, bo mało kto potrafi tak obrazowo wytłumaczyć i pokazać .

Anna Bortkiewicz
Akademia Chwytów Gitarowych, Kurs kolędowy

Polecam ten kurs wszystkim, którzy

Polecam ten kurs wszystkim, którzy nie mieli styczności z gitarą, a także tym, którzy chcą sobie przypomnieć ten piękny instrument. Krok po kroku bez stresu w sposób fachowy Grzegorz poprowadzi nas drogą, jaką każdy gitarzysta musi przejść, aby się spełnić. Bardzo ważna jest w nauce gry samodyscyplina! To tak jak na siłowni! Czym częściej ćwiczysz, tym lepsze będziesz miał efekty. Kurs jest stosunkowo niedrogi i niejednokrotnie można skorzystać z promocji (tak jak ja ). Dodatki w postaci krótkich filmików, uzupełniają kurs i cieszą, bo w krótkim czasie widać efekty! Gorąco wszystkim polecam ten kurs, a Grzegorza zachęcam do dalszej pracy dydaktycznej i dziękuję za Jego trud

Marian Horbaczek
Kurs dla początkujących, Akademia Chwytów Gitarowych, Kurs z kolędami

Przez przypadek trafiłam na JakZagrac.pl.

Przez przypadek trafiłam na JakZagrac.pl. prowadzący tak mnie zmotywował, że mimo moich 50 lat wskoczyłam szybciutko na strych po starą gitarę (lat 35) i tak sobie brzdąkam. Jeśli masz 50+ to jest to na pewno strona dla Ciebie.

Joanna Konieczna

Bardzo fachowa nauka i miejsce

Bardzo fachowa nauka i miejsce w które chce się wracać.

Damian Kozłowski

Jestem zachwycona pieknym i prostym

Jestem zachwycona pieknym i prostym tłumaczeniem -jak zagrac…

Hanna Milewska

Dzięki temu że zakupiłam kurs

Dzięki temu że zakupiłam kurs spełniło się moje marzenie

Zosia
Zakupiłam kurs od amatora do gitarowego gladiatora i przyznaje jestem zachwycona w przeciągu miesiąca nauczyłam się grać na gitarze. Serdecznie polecam

Kurs świetny. rzeczowy, konkretny, daje

Kurs świetny. rzeczowy, konkretny, daje dużo wiedzy i pokazuje w sposób przejrzysty techniki gry. Jest też źródłem inspiracji i po każdej lekcji pojawia się ta chęć CHCĘ WIĘCEJ I LEPIEJ! Grzesiek pokazuje , objaśnia, reszta należy do uczącego się. Ważne jest to,ze można to robić w swoim tempie. (Czasami inne obowiązki uniemożliwiają mi zrobienie kolejnej lekcji,ale dzielnie ćwiczę to co już poznałam) 🙂 Reszta to już kwestia ćwiczeń. Pobiegnę po więcej. 🙂

Marta Bączkowska
Korzystam z kursu dla początkujących

Strona jest świetna bo jest

Strona jest świetna bo jest dużo informacji na wszelkie tematy łatwo można się nauczyć wszystkiego

Patryk Galant

Super Strona! Na samym początku

Super Strona! Na samym początku obejrzałem pare filmów. Przepisywałem akordy, zakładałem nawet plastry na palce. Zalozylem dwa śpiewniki, dokupiłem ważne akcesoria do gitary. Wszystko to dzięki JakZagrac.pl. Dzięki niej mam trzyosobowa kapele z kumplami „Itarzyści” . Dzięki filmom kursowi i stronie mam wiele osiągnięć.
Grzesiek, dziękuje ❤️🎸

Gabriel Witek 🙂
7-dniowy kurs dla początkujących, Kanał na YT

Moim zdaniem ta strona jest

Moim zdaniem ta strona jest odpowiednia dla początkujących. Jestem absolwentem szkoły muzycznej.

Jan Poręba

Ćwiczę od 2 miesięcy. Efekty

Ćwiczę od 2 miesięcy. Efekty nauki super. Lubię sposób przekazywania wiedzy przez Grzegorza. Polecam szczerze.

Andrzej

Moim zdaniem jest to jeden

Moim zdaniem jest to jeden z wielu dobrych sprawdzonych poradników, który ułatwia grę na gitarze. Jestem z tego zadowolony, wiele utworów oraz kolęd nauczyłem się właśnie z tego kanału na YouTube. Także bardzo polecam ten kanał innym gitarzystom, początkującym oraz tym już bardziej zaawansowanym.

Michał Ćmiel

JakZagrac.pl oceniam bardzo pozytywnie.W prosty

JakZagrac.pl oceniam bardzo pozytywnie.W prosty i zrozumiały sposób Grzegorz wyjaśnia tajniki gry na gitarze.Jego poradniki i kurs dla początkujących są super.

Wiesłw Hutnik
W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora

WitamZakupiłem w tym roku kurs

Witam
Zakupiłem w tym roku kurs ,, od amatora do gitarowego giadiatora „.
Jestem mega zadowolony z niego gdyż iż
gram na gitarze już 8 lat to okazało się że znalazłem w tym kursie wiele rzeczy o których nie miałem pojęcia. Cały kurs jest bardzo przejrzyście zrobiony. Każdy szczegół jest świetnie dopracowany.
Polecam go zarówno początkującym gitarzystom jak i średnio zaawansowanym.
Pozdrawiam
Jarosław Komorniczak

Jarosław Komorniczak
Od Amatora do gitarowego giadiatora

Bardzo polecam darmowe materiały ponieważ

Bardzo polecam darmowe materiały ponieważ dużo można się nauczyć. Bardzo wyraźnie pokazuje jaki może być efekt długiej pracy.

Michał

Jestem samoukiem jeżeli chodzi o

Jestem samoukiem jeżeli chodzi o grę na gitarze i kto wie czy nie jednym ze starszych 'uczniów’ bo jestem już na emeryturze. Twoje lekcje są przejrzyste i pokazane w bardzo prosty sposób więc naprawdę często wchodzę na stronę” jak zagrać” i szukam nowych piosenek. Tak trzymać!

Mieczysław Jaszkowski

Profesjonalne podejście do klienta.Zdecydowanie polecam

Profesjonalne podejście do klienta.
Zdecydowanie polecam każdemu stronę „Jak zagrać”, nie tylko ze względu na gitary czy też możliwość nauki gry na gitarze, to także za to że pomimo jakichkolwiek problemów potrafią oraz zależy im na tym alby klient dostał tego czego oczekuje.
🙂

Łukasz Symoniuk
Gitara RIVERWEST G-413 - Czarna

Gdyby nie filmy Grześka, to

Gdyby nie filmy Grześka, to chyba nigdy bym nie ruszyła z miejsca, jeśli chodzi o naukę gry na gitarze. Zawsze wstrzymywało mnie „nie dam rady/ za wolno zmieniam akordy” etc. Do czasu – trafiłam na kanał JakZagrać.pl i znalazłam kilka rad na te odwieczne blokady, spróbowałam i… zaczęłam. Nie taki gryf straszny, jak go malują 😉

Sylwia Bobeł

Przygodę z Grzegorzem zacząłem korzystając

Przygodę z Grzegorzem zacząłem korzystając z jego udostępnionych lekcji na You Tobe. Było to błądzenie, nieskoordynowane uczenie się. Dopiero skorzystanie najpierw z darmowych lekcji podstaw a następnie przerobienie zakupionych kursów spowodowało prawidłowe ułożenie lewej ręki chwytającej i prawej ręki bijącej. Gram głównie akordowo. Moja gra stała się pewniejsza, wykony coraz lepsze w ocenie słuchaczy (bliskiej rodziny, bardzo krytycznej). Mimo, że nie mam słuchu muzycznego i coraz gorszy słuch fizjologiczny zastosowanie się do zaleceń wspaniałego nauczyciela jakim jest Grzegorz Myszor powoduje, że cieszę się swoją grą i motywacja do doskonalenia się rośnie w miarę czynionych postępów. Z 27 prezentowanych piosenek kilkanaście zaadoptowałem do swojego repertuaru. Wcześniejsze nawyki nie pozwoliły mi do końca wyeliminować chwytów barowych. Dźwięków na gitarze jeszcze nie opanowałem na wyrywki. Pracuję nad tym. Zdecydowanie polecam lekcje w formie uporządkowanej proponowane przez Grzegorza. Muszę też powiedzieć, że cena kursów Grzegorza to pryszcz w porównaniu z cenami lekcji z nauczycielem. Dziękuje Grzegorzowi za jego trud i podziwiam profesjonalizm i wytrwałość w pracy.

Jan Rozwadowski
Zakupiłem u Grzegorza dwa produkty: 27 piosenek do ogniska i Dźwięki na gitarze. Wcześniej korzystałem z lekcji na Youtubie. Jestem absolutnie zachwycony .

Jak Zagrać.pl. Rewelacyjna strona internetowa

Jak Zagrać.pl. Rewelacyjna strona internetowa dla osób chcących nauczyć się grać na gitarze. Zakupiłem kursy : ,, Od amatora do gitarowego gladiatora” i ,, dźwięki na gryfie w 3 prostych krokach”. Zakupy okazały się strzałem w dziesiątkę. Polecam gorąco wszystkim chętnym początkującym gitarzystą. Grzegorzowi wraz z zespołem dziękuję za czerpanie przyjemności z nauki gry na gitarze.

Dariusz Bajcar
Od amatora do gitarowego gladiatora, dźwięki na gryfie w 3 prostych krokach

Korzystam ze wszystkiego co daje

Korzystam ze wszystkiego co daje mi Jak Zagrać.pl.Najbardziej podoba mi się kurs dla początkujących.Warto z niego skorzystać.Jest w bardzo prosty sposób przekazywany.

Andrzej Gwarda
Kurs dla początkujących, Akademia i Kurs kolędowy

Nigdy nie sądziłem, że gra

Nigdy nie sądziłem, że gra na gitarze może być tak ciężką sprawą. Chcąc nauczyć się grać swoich ulubionych utworów trafiłem na kurs dla początkujących… świetna robota. Dobrze, że są ludzie którzy potrafią rzeczowo przekazać swą wiedzę.

Leszek Wyganowski
Kurs gry na gitarze dla początkujących

Od dłuższego czasu gram na

Od dłuższego czasu gram na gitarze i na JakZagrać.pl trafiłam przypadkiem. Jestem animatorką muzyczną we wspólnocie Dzieci Maryi więc szukałam różnych poradników i JakZagrać.pl było i jest strzałem w dziesiątkę. Jestem naprawdę zadowolona z tego w jaki sposób wszystko jest tłumaczone 🙂 Podziwiam p.Grzegorza za to że wkłada w to swoje serce i swój czas.

Ewa H.

Chcę bardzo podziękować Panu Grzegorzowi,

Chcę bardzo podziękować Panu Grzegorzowi, za jego działalność i pomoc udzielaną innym. Szczególnie dziękuję za mój pierwszy kurs u Ciebie, szanuję i cieszę się, że zainwestowałem w „jakzagrac.pl“ 😀

Antoni Szałaciński
Kurs dla początkujących

Korzystałem z kursu dla początkujących.

Korzystałem z kursu dla początkujących. Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia, minimum słów, maksimum przekazanej wiedzy nabytej przez kilkanaście lat. Zajęcia poparte wieloma ćwiczeniami, do których zawsze można wrócić. Program kursu podzielony na moduły na zasadzie ” step by step”. Polecam serdecznie wszystkim.

Sławomir Mizerski
W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora

Hasło gitara doprowadziło mnie na

Hasło gitara doprowadziło mnie na stronę Pana Grzegorza.W sekcji VIDEO-PORADNIKI znalazłem wiele piosenek z chwytami i tekstami dla początkujących. Bez wahania zakupiłem kurs „W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora”. Zawiera on starannie dobrany i perfekcyjnie wyjaśniony materiał, który pozwala na rozpoczęcie muzycznej przygody z gitarą. W kolejnych lekcjach Pan Grzegorz przeprowadza nas w kierunku poziomu gitarowego gladiatora, wyjaśniając profesjonalnie muzyczne zagadnienia. Dla początkujących gitarzystów ten kurs to rewelacja!

Marek Grzeczkowski
Kurs dla początkujących

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona kursem

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona kursem ” Jak zagrać” . Byłam sceptycznie nastawiona do kursów internetowych, uczestniczę w lekcjach indywidualnych z bardzo dobrym gitarzystą. Ale takich tajemnic jak w tym kursie dotyczących techniki i sposobów na osiągnięcie efektów przy mniejszym nakładzie siły nie zdradził mi wcześniej nikt. Polecam tę stronę i wszystkie kursy 🙂

Marzanna Korytkowska
"od amatora do gitarowego gladiatora", "pogromca chwytów barowych"-ocena REWELACJA

Do niedawna korzystałem z darmowych

Do niedawna korzystałem z darmowych materiałów i kanałów na YT, ale muszę przyznać, że kurs „30dni od amatora do gladiatora” jest strzałem w dziesiątkę, fajnie objaśnione, ćwiczenia i techniki, o to właśnie chodziło 🙂

Radosław Szczepanowski
W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora

Kanał na YT JakZagrac.pl jest

Kanał na YT JakZagrac.pl jest świetny! Pan Grzegorz wszystko dokladnie tłumaczy. W końcu daję radę z biciami ( zawsze miałam z nimi problemy). Fajny repertuar piosenek 😁

Gabriela Nowaczewska

Pozytywnie pozytywnie pozytywnie

Pozytywnie pozytywnie pozytywnie

Grzegorz S.

Najbardziej odpowiada mi naturalność i

Najbardziej odpowiada mi naturalność i prostota uczącego , jasne wskazówki genialne bicie.Kolędy są świetnie przygotowane.

Barbara Więckowska

Kiedyś, dawno temu chciałam nauczyć

Kiedyś, dawno temu chciałam nauczyć się grać na gitarze. Teraz moje dziecko kontynuuje ten temat. Bardzo się cieszę że jak zagrać promuje jeszcze coś więcej oprócz gry na gitarze. Dobór repertuaru przez prowadzącego stronę w mojej opinii świetnie wypełnia lukę na rynku. Krok za krokiem pokazuje jak zagrać, ale też dzieki poradom zamieszczonym na stronie motywuje do dalszej nauki. Gorąco polecam

Beata Drąg
W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora

W poszukiwaniu dobrego kursu nauki

W poszukiwaniu dobrego kursu nauki gry na gitarze,natrafiłem na ,,Jak zagrać.pl”. Zakupiłem 2 kursy które okazały się strzałem w dziesiątkę. Grzegorz wraz z zespołem wykonali rewelacyjną robotę. Zachęcam do zakupów a wszystkim którzy skorzystają powodzenia w nauce.

Dariusz Bajcar
Od amatora do gitarowego gladiatora. Dzwieki na gryfie w 3 prostych krokach

Oceniam ten kurs na pozytywnie,

Oceniam ten kurs na pozytywnie, ponieważ dużo sie juz z niego nauczyłam i dało mi nadzieje ze mogę sie nauczyć grać na gitarze.

Dominika Wos
Kurs podstawowy

Kurs jest super, Grzegorz bardzo

Kurs jest super, Grzegorz bardzo cierpliwie pokazuje chwyty i bicia do każdej piosenki. Świetnym dodatkiem są zdjęcia progów i strun pokazujące w którym miejscu utworu jesteś I przypominające jak zagrać kolejną sekwencję. Polecam serdecznie!

Agnieszka Szulc

Widać, że Pan Grzegorz ma

Widać, że Pan Grzegorz ma pasję gry na gitarze i pasję wprowadzania innych w swoją pasję. Dzięki niemu z łatwością można nauczyć się różnych utworów, które mi się podobają. Może w końcu kiedyś się zbiorę na jakiś płatny kurs …

Hubert Łucjanek

Kolędy zagrałam po raz pierwszy

Kolędy zagrałam po raz pierwszy mimo, że mam do czynienia z gitarą od wielu lat (bo mam już swoje lata:). Nikt jednak mi nie wytłumaczył wcześniej na czym polega wyjątkowe bicie do kolęd, stąd w przeszłości wychodziło mi to mniej niż średnio… Uczyłam się gitary klasycznej i to bardzo dawno temu, to się oczywiście przydaje, ale sama nie wymyśliłabym tego, co nauczył mnie kurs kolędowy. Na „jak zagrać” nauczyłam się też wielu ciekawostek o konkretnych chwytach gitarowych, np. że jakaś struna nie gra w danym akordzie. Co więcej, jak miałam konkretny problem to napisałam do autora szkółki i dostałam szybko odpowiedź. Nikt nie polecił mi tej szkoły, sama znalazłam w nawale poszukiwań konkretnych akordów i wyjaśniania wątpliwości, no i od razu się zachwyciłam. Opłaciłam kurs nie bez obaw, bo wiadomo, ciężko dochodzić swoich praw w Internecie, ale od razu dostałam hasło i link i rozpoczęła się na nowo moja przygoda z gitarą. Mam bardzo mało czasu na tę pasję, a to wszystko bez wychodzenia z domu. No i gram tylko dla siebie, ale mimo wszystko nawet tylko dla siebie warto robić to dobrze! Dziękuję bardzo !

Edyta Frąckiewicz
Akademia Chwytów Gitarowych, Kurs kolędowy

Na razie korzystam z darmowych

Na razie korzystam z darmowych materiałów i już jetem zadowolona.Grzegorz w prosty sposób tłumaczy zasady grania, pokazuje wielokrotnie i dobrze, więc czego chcieć więcej.Warto korzystać z jego lekcji

Anna Kiszczak

Witam. Oceniam Twoj kurs na

Witam. Oceniam Twoj kurs na wysokim poziomie, jestem samoukiem i szukałem takiego gościa ja Ty Grzesiek. Z powodów zawodowych odstawiłem swoją gitarę w kat, przejściowe, wrócę i będę grał tak jak sobie tego wymarzyłem. Pozdrawiam Robert

Robert
W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora

 


Tutaj możesz dodać swoją opinię o JakZagrac.pl:

Wymagane