ŚPIEWNIKI GITAROWE

Śpiewnik to pewność, że zapamiętasz
akordy i tekst piosenki

Spędzasz wieczór przy ognisku i znajomi proszą Cię o zagranie kilku piosenek? Kolacja wigilijna już za wami i razem z rodziną chcesz zaśpiewać kilka kolęd? Takie sytuacje zdarzają się każdemu gitarzyście! Jednak nie sposób zapamiętać teksty i chwyty do wszystkich piosenek…

Ale jest na to rozwiązanie – śpiewnik!

Jestem pewien, że pamiętasz dwie zwrotki popularnej kolędy „Przybieżeli do Betlejem”… Ale czy pamiętasz czwartą zwrotkę? Ja też nie! I tak jest z każdą kolędą. A przecież miło jest zaśpiewać te kilka zwrotek. Tak samo jest z popularnymi piosenkami – każdy pamięta pierwszą zwrotkę utworu „Whisky”, ale trzecią śpiewają już nieliczni.

Kiedy masz śpiewnik to się nie zdarza. Wiesz jaki jest tekst piosenki – bo masz go przed sobą… Wiesz jakie grać akordy – bo masz je przed sobą. Nawet osoba z dobrą pamięcią nie zapamięta wszystkich akordów do kilkudziesięciu kolęd czy znanych utworów do ogniska. Po to właśnie są śpiewniki! Pomogą Ci zapamiętać to co ważne, by w pełni cieszyć się muzykowaniem z tymi, których kochasz i z którymi chcesz dobrze spędzić czas.

ZESTAW 175 PIOSENEK Z CHWYTAMI

Śpiewnik gitarowy (PDF) JakZagrac.pl – utwory Polskie, zagraniczne i świąteczne

Oglądasz poradniki na JakZagrac.pl? Znasz już sporo piosenek i chcesz je zagrać przy ognisku? Chcesz grać kolędy i pastorałki podczas świąt Bożego Narodzenia?

Opanowanie utworu to dopiero początek. Jeśli chcesz zagrać go np. przy ognisku, to musisz pamiętać akordy i tekst piosenki… A bardzo ciężko jest zapamiętać aż 30-50 piosenek. 

Dlatego warto zaopatrzyć się w śpiewnik! Dzięki niemu nie musisz pamiętać wszystkich akordów i zwrotek danej piosenki. Ja też bardzo często korzystam ze śpiewnika czy z tekstów z chwytami znalezionymi na internecie. To żaden wstyd! Jesteśmy tylko ludźmi i warto sobie pomóc!

W śpiewniku JakZagrac.pl z piosenkami zwykłymi znajdziesz:
1. Aż 97 piosenek Polskich (w tym ponad 60 piosenek idealnych do zagrania przy ognisku!)
2. 27 piosenek zagranicznych, które zostały opracowane na JakZagrac.pl
3. 51 utworów świątecznych (kolędy, pastorałki i piosenki Bożonarodzeniowe)
4. Tabelę podstawowych akordów, a w niej aż 22 najczęściej używane akordy oraz wskazówki jak je dobrze chwycić

Jest to idealny zestaw dla każdego początkującego gitarzysty! Spis treści ze wszystkimi piosenkami w śpiewniku znajdziesz, gdy klikniesz tutaj.

Cena: 29,90 zł

ZAMÓW ZA 29,90 ZŁ
Śpiewnik z piosenkami religijnymi gitara
AŻ 147 UTWORÓW RELIGIJNYCH

Śpiewnik z piosenkami religijnymi na gitarę (PDF)

Grasz w kościele, we wspólnocie czy na pielgrzymkach? A może po prostu lubisz utwory religijne i chcesz je grać na gitarze? Szukasz opracowań do piosenek religijnych?

W tym śpiewniku religijnym znajdziesz wszystkie utwory religijne, które są opracowane w formie video-poradników na JakZagrac.pl! Od teraz możesz uczyć się piosenek z lekcji video, a dzięki śpiewnikowi zapamiętasz wszystkie chwyty!

To zestaw 147 profesjonalnych opracowań z piosenkami religijnymi. W tekstach zobaczysz dokładnie w którym momencie zmienić akord. A każdy utwór ma najłatwiejsze możliwe chwyty jakie dało się do niego przygotować!

Ale to nie wszystko! Śpiewnik jest podzielony na 5 kategorii – pierwsza to 12 modlitw i części stałych Mszy Świętej”. Kolejno 8 utworów do Ducha Świętego i 20 piosenek maryjnych. Czwarta najbardziej obszerna część to aż 107 pozostałych piosenek religijnych! A wisienką na torcie jest tabela 22 podstawowych akordów gitarowych.

Ten śpiewnik to świetne rozwiązanie dla każdego początkującego gitarzysty-chrześcijanina. Spis treści ze wszystkimi piosenkami w śpiewniku znajdziesz, gdy klikniesz tutaj.

Cena: 29,90 zł

ZAMÓW ZA 29,90 ZŁ
ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

Śpiewnik kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych (PDF)

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Jednym z głównych elementów, który nadaje świętom niezwykłego uroku są kolędy.

Można je odtwarzać w radio czy w internecie. Jednak prawdziwa magia dzieje się, kiedy słyszysz jak instrumenty grają te świąteczne melodie na żywo.

Ty – gitarzysta – jesteś tą osobą, która potrafi sprawić, że święta będą jeszcze bardziej wyjątkowe dla Twoich bliskich. Możesz chwycić gitarę i zagrać kilka waszych ulubionych kolęd i pastorałek…

Ale nie zagrasz ich jeśli nie pamiętasz akordów… Nie zaśpiewasz ich jeśli nie pamiętasz tekstu… Dlatego warto zaopatrzyć się w śpiewnik!

Przygotowałem dla Ciebie śpiewnik kolędowy w formie PDF, który jest gotowy do wydrukowania jednym kliknięciem. Zebrałem tam aż 51 kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych.

Ponadto wszystkie kolędy i pastorałki zostały opracowane tak, by były tam jak najłatwiejsze chwyty! Starałem się usunąć wszystkie akordy barowe, jeśli tylko się dało. Dlatego to zestaw idealny dla początkujących. 

Jakie znajdziesz tam utwory? Spis treści znajdziesz, gdy klikniesz tutaj.

Cena: 14,90 zł

ZAMÓW ZA 14,90 ZŁ

Ważna informacja

Nie posiadam praw autorskich do żadnego z utworów, które znajdziesz w śpiewnikach. Sprzedaję jedynie czas, który musiałem poświęcić na opracowanie tych wszystkich utworów – to są setki godzin… Sprzedaję też czas, który musiałem poświęcić na zdobycie umiejętności gry na gitarze na tyle wysokich, by móc tworzyć proste opracowania dla początkujących gitarzystów. Prawa autorskie należą do autorów.