Akcesoria do gitary klasycznej – zestawy

Akcesoria do gitary klasycznej

ZESTAWY PROMOCYJNE

Jeśli szukasz zestawu akcesoriów do gitary klasycznej, to na tej stronie możesz zakupić je i dodatkowo zaoszczędzić!

Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 zestawy, a każdy kolejny to dodatkowa oszczędność.


ZESTAW 1 – „BEZPIECZNY BUDŻET”
Pierwszy zestaw to zbiór 3 najbardziej przydatnych akcesoriów gitarowych. To absolutne minimum dla każdego gitarzysty, który rozpoczyna swoją przygodę z gitarą.

Znajdziesz w nim pokrowiec do gitary klasycznej, zestaw strun do gitary klasycznej oraz stroik. Kupując te trzy dodatki w pakiecie oszczędzasz 9%.


ZESTAW 2 – „DOBRY START”
W drugim zestawie znajdziesz dwa dodatkowe akcesoria, które są bardzo przydatne, gdy grasz już na gitarze 1-2 miesiące. Pomogą Ci wygodniej grać i ułatwią śpiewanie.

W tym zestawie znajdziesz pokrowiec do gitary klasycznej, zestaw strun do gitary klasycznej, stroik oraz 5 kostek do gitary i kapodaster. Kupując te pięć dodatków w pakiecie oszczędzasz 10%.


ZESTAW 3 – „FULL WYPAS”
Jak mówi nazwa trzeciego zestawu, znajdziesz w nim wszystkie akcesoria gitarowe, które warto mieć. Pomogą Ci przystroić pokój, ułatwią wymianę strun czy granie na stojąco.

W tym zestawie znajdziesz pokrowiec do gitary klasycznej, zestaw strun do gitary klasycznej, stroik, 5 kostek do gitary, kapodaster oraz stojak na gitarę, korbkę do wymiany strun i pasek do gitary klasycznej. Kupując te osiem dodatków w pakiecie oszczędzasz 11%.


ZESTAW „BEZPIECZNY BUDŻET”
(Rabat -9%)

164,70 zł

149,70 zł

ZESTAW „DOBRY START”
(Rabat -10%)

204,50 zł

184,50 zł

ZESTAW „FULL WYPAS”
(Rabat -11%)

299,20 zł

267,20 zł


ZESTAW „BEZPIECZNY BUDŻET”


Jakie korzyści niesie za sobą ten zestaw?

Jak sama nazwa mówi, jeśli wybierzesz ten zestaw, nie obciążysz budżetu, a jednocześnie otrzymasz najważniejsze dodatki do gitary.

Pokrowiec to absolutna konieczność by gitara była bezpieczna. Bez stroika ani rusz – na nienastrojonej gitarze po prostu się nie gra. Zaś struna może w każdej chwili pęknąć, dlatego warto być przygotowanym.

Te trzy, spośród ośmiu akcesoriów, pomogą Ci zacząć naukę gry na gitarze w profesjonalny sposób. Zadbasz o swoją gitarę oraz jakość dźwięku i dzięki temu Twoja nauka pójdzie o wiele szybciej.


ZESTAW „DOBRY START”


Dlaczego warto wybrać ten zestaw?

W tym pakiecie znajdziesz to co w „bezpiecznym budżecie” oraz dwa dodatki – kostki do gitary i kapodaster. Jaką dodatkową korzyść odniesiesz dzięki tym dwóm akcesoriom?

Gdy znasz już akordy oraz bicia gitarowe i potrafisz grać piosenki, wtedy bardzo przydaje się kapodaster. Dzięki niemu możesz ułatwić sobie śpiewanie i sprawić, że piosenki, które dotychczas były dla ciebie niewykonalne, teraz staną się dziecinne proste.

Kostki przydadzą się przy ognisku, gdy będzie potrzebny głośny dźwięk gitary. Dzięki nim wydobędziesz mocne brzmienie i każdy, kto siedzi w blasku płomienia, usłyszy dźwięk twojej gitary.


ZESTAW „FULL WYPAS”


Największy zestaw – największe korzyści

Dodatkowe 3 akcesoria, które znajdziesz w tym zestawie, dają zdecydowanie największe korzyści. Poza pięcioma rzeczami z poprzednich pakietów znajdziesz tu stojak na gitarę, pasek do gitary i korbkę do nawijania strun.

Korbka wygląda niepozornie, a może sprawić, że wymienisz struny nawet 5 razy szybciej! Nawijanie strun jest z nią błyskawiczne. Na pasku możesz zawiesić gitarę i grać w pozycji stojącej, dzięki czemu Twój kręgosłup odpocznie od niezdrowej pozycji siedzącej.

Zaś stojak do gitary sprawi, że twój pokój nabierze nowego życia. Twoja gitara postawiona na stojaku będzie się przepięknie prezentować. Gdy zobaczą ją goście ich jedynym słowem będzie „Wow!” 😉


ZAMÓW AKCESORIA DO GITARY


ZESTAW „BEZPIECZNY BUDŻET”
(Rabat -9%)

164,70 zł

149,70 zł

ZESTAW „DOBRY START”
(Rabat -10%)

204,50 zł

184,50 zł

ZESTAW „FULL WYPAS”
(Rabat -11%)

299,20 zł

267,20 zł