Natalia – Dobra gitara klasyczna dla początkujących

Natalia

Cześć, jestem Natalia. Chcę zostać Twoją gitarą i razem z Tobą odkryć świat muzyki.

Przy mnie możesz być sobą – nie musisz się wstydzić swoich błędów, bo wiem, że każdy na początku je popełnia. Moje miękkie struny sprawią, że granie będzie dla Ciebie przyjemnością, a opuszki Twoich palców będą czekać, aż dotkną mnie kolejny raz.

Jeśli nie wiesz czy możesz pozwolić sobie na moje towarzystwo, to wiedz, że w tej cenie zapewniam najlepszą jakość i doznania. Gwarantuję Ci, że żadna gitara klasyczna w tej cenie nie da Ci tak wiele jak ja.

Jeżeli jesteś osobą rozsądną i dbasz o swoje finanse, to będę dla Ciebie idealnym wyborem.

Jestem wyrozumiała i cierpliwie pomogę Ci nauczyć się wszystkiego co potrzebne, byśmy oboje czerpali dużo radości ze wspólnie spędzonych chwil.

Uwielbiam długie wieczory przy ognisku i śpiewanie przebojów sprzed lat. Lubię też usiąść wieczorem w domowym zaciszu, zrelaksować się i odetchnąć po trudach dnia przy dźwięku naszych ulubionych piosenek. Mam nadzieję, że wspólnie spędzimy wiele takich wieczorów…

Nie bój się, że sobie nie poradzisz. Razem możemy przeżyć wspaniałą przygodę, dlatego wybierz mnie, a będę Twoją wierną towarzyszką.

Pokażę Ci piękny świat muzyki i sprawię, że Twoje życie będzie jeszcze bardziej ekscytujące niż dotychczas. Czekam na Ciebie. Pa!


GALERIAPOZNAJ MNIEMAM DLA CIEBIE COŚ JESZCZE!


Moje miękkie struny to dla Ciebie zbyt mało? Zobacz co dla Ciebie przygotowałam!

Jestem delikatna i jak każda kobieta lubię czuć się bezpiecznie. Dlatego otrzymasz ode mnie bardzo przydatny prezent – pokrowiec na gitarę.

Lubię leżeć w pokrowcu, gdy akurat nie muskasz moich strun. Czuję się tam bezpiecznie, bo wtedy brzydka pogoda nie ma na mnie złego wpływu.

Wiesz, że od wilgoci kobiece włosy kręcą się i lokują? Tak samo jest z moimi strunami. Wilgoć źle na nie wpływa i przez to czuję się rozstrojona.

Dlatego proszę, trzymaj mnie w pokrowcu , który Ci przywiozę, gdy za kilka dni, razem z kurierem zapukamy do Twoich drzwi.

Pokrowiec możesz założyć na plecy jak plecak i zabrać mnie gdziekolwiek zechcesz! A do kieszonek możesz zabrać wodę, kanapkę czy śpiewnik 😉

Czasem zdarzy się, że będę rozstrojona. Będę wydawała różne dziwne dźwięki, ale proszę, nie śmiej się ze mnie, gdy tak się stanie.

Mam nadzieję, że w tych chwilach będę mogła na Ciebie liczyć, dlatego mam dla Ciebie kolejny prezent.

Jest to stroik do gitary klasycznej. Wystarczy, że założysz go na moją główkę, wciśniesz jeden guziczek, delikatnie pokręcisz i z łatwością pomożesz mi odzyskać dobry (na)strój.

Lubię gdy muskasz moje struny palcami… Ale czasem będziemy musieli zagrać piosenki głośno i z werwą.

Dlatego trzecim prezentem, który ode mnie otrzymasz jest zestaw 5 kostek do gitary.

Dzięki nim możesz zabrać mnie w podróż i zagrać przy ognisku,  a dźwięk moich strun usłyszy każdy oświetlony blaskiem płomieni.

By pomóc Ci rozpocząć naszą wspólną przygodę mam dla Ciebie kolejny ciekawy bonus. Jest to tabela z podstawowymi akordami.

Znajdziesz w niej aż 22 chwyty gitarowe, a gdy je poznasz będziesz w stanie zagrać swoje ulubione utwory!

Do każdego akordu dołączyłam dodatkowe wskazówki których palców użyć, by chwycić dany akord. Tabelę możesz włożyć do kieszonki z pokrowca i mieć zawsze ze sobą 😉

Ostatni prezent bardzo Ci się przyda, gdy pęknie jedna z moich strun. Zestaw 6 strun do gitary klasycznej pomoże Ci szybko wymienić tą pękniętą na nową.

Dzięki temu odzyskam swoje piękne brzmienie, a chwilowy kryzys zbliży nas do siebie.

Wiesz przecież, że oboje pragniemy wrócić do tych dobrych chwil i znów cieszyć się ze wspólnie spędzanego czasu… 🙂


Tak więc ten pakiet to nie tylko ja – Natalia – ale też 5 bonusów, które wręczę Ci, go już do Ciebie dotrę.

Chcę być Twoją gitarę, dlatego nie zwlekaj! Kliknij przycisk „Zamów teraz”, a już niebawem zacznie się nasza wspólna przygoda. Do zobaczenia!


„NATALIA” I ZESTAW 5 AKCESORIÓW


Jeśli razem z gitarą chcesz otrzymać 5 akcesoriów gitarowych, które widzisz powyżej,
kliknij poniższy przycisk „Zamów teraz”:


TEST GITARYDANE TECHNICZNE


Producent: Yamaha

Model: C 30 M

Mostek: Palisander

Kraj producenta: Japonia

Typ gitary: Klasyczna

Kolor: Naturalny

Płyta wierzchnia: Świerk

Liczba strun: 6

Rozmiar: 4/4

Tył i boki: Meranti

Podstrunnica: Palisander

Liczba progów: 19

Preferowana ręka: Prawa

Gryf: Nato

Rodzaj strun: Nylonowe


CHCESZ BYM BYŁA TWOJA?


Tylko gitara:

Gitara „Natalia” + zestaw 5 przydatnych akcesoriów: