Chcesz kupić gitarę? Szukasz dobrego sklepu?

Przez jakiś czas na JakZagrac.pl sprzedawałem gitary. Zamknąłem sklep, ale nie zostawię Cię bez wsparcia w kupnie gitary. Polecę Ci miejsce w którym znajdziesz ogromny wybór gitar i akcesoriów… a na dodatek w bardzo dobrych cenach! To miejsce to Muziker.com

sklep z gitarami

Dlaczego Muziker.com?

Najniższe ceny na rynku

Gdy sprawdzisz jakiś model gitary na „Ceneo”, to w 95% przypadków najniższą cenę znajdziesz w sklepie Muziker.com. Myślę, że nie chcesz przepłacać, prawda?

Osobiście tam kupowałem i towar jest dobry

Kupiłem tam 15 gitar do swojego sklepu, gdy rozpoczynałem działalność i towar jest dostarczany szybko, sprawnie. Jest dobrze zabezpieczony i nie jest zniszczony. Ufam im

Ogromny wybór gitar i akcesoriów

W sklepie jest prawie 1,000,000 produktów! Jest mnóstwo gitar w różnych wersja kolorystycznych. Do tego cała gama akcesoriów gitarowych. Znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz jako gitarzysta!

Możesz negocjować cenę produktu!

Jeśli w innym sklepie możesz kupić gitarę za 450zł, a w Muziker jest sprzedawana za 500zł, możesz skorzystać z opcji „Gwarancja najniższej ceny”. Jeżeli udowodnisz, że w innym sklepie jest taniej, Muziker obniży cenę jeszcze niżej!

Dostępność – nie ma braków magazynowych

W innych sklepach cały czas są braki. Gdy polecę model gitary, to po tygodniu muszę szukać czegoś innego, bo w żadnym sklepie nie ma tego modelu. Na Muziker.com towary po prostu są. W zasadzie nie ma braków magazynowych.

Znajdziesz tam gitary, które sprzedawałem na JakZagrac.pl – sprzęt dobrej jakości

W sklepie Muziker.com znajdziesz 5 z 6 gitar, które oferowałem. Ponadto znajdziesz tam inne polecane gitary o których opowiadam w swoich filmach – np. Epiphone DR100 czy Yamaha F310. To duży sklep dlatego ma do zaoferowania mnóstwo gitar najlepszej jakości!

Interesują Cię gitary, które sprzedawaliśmy na JakZagrac.pl? Znajdziesz ich oferty w sklepie Muziker.com:

Laura
Cena: 550-600 zł

Gitara akustyczna Cort AD 810 OP to idealna gitara dla początkujących za przyzwoitą cenę. Taniej nie warto, a drożej nie potrzeba na początku nauki.

Dowiedz się więcej →
Natalia
Cena: 450-500 zł

Gitara klasyczna Yamaha C30M to standard dobrej jakości. Jeśli zapytasz dowolnego nauczyciela gry na gitarze o tą gitarę, zdecydowanie Ci ją poleci.

Dowiedz się więcej →
Anna
Cena: ok. 1400 zł

Gitara elektro-akustyczna Lag T70 DCE to model na którym sam czasem gram. Ma niezwykły dźwięk, bo jest wykonana z tropikalnego drewna Khaya.

Dowiedz się więcej →
Weronika (zamiennik)
Cena: 900-950 zł

Jedyną gitarą z JakZagrac.pl, której nie sprzedaje Muziker.com to Adrmia JUANITA. Jednak warto spojrzeć na świetny model, podobny do Weroniki:

Höfner HC504 4/4 (Oliwia) – ma piękny, delikatny dźwięk.

Dowiedz się więcej →
Zosia
Cena: 450-550 zł

Cort AD Mini OP, to gitara akustyczna dla początkujących gitarzystów w wieku od 6 lat. Jest bardzo mała i ma niezwykle przyjemny dźwięk. Także jeśli kupujesz ją dla dziecka będzie bardzo zadowolone.
Świetna dla podróżników!

Dowiedz się więcej →
Emilka
Cena: 230-270 zł

Nie warto przepłacać, gdy dziecko zaczyna naukę gry na gitarze. Świetny model w przyzwoitej cenie to Valencia VC102 – gitara klasyczna w romiarze 1/2. Odpowiednia dla dzieci od 6-7 roku życia.
(Sam uczyłem się gry na gitarze marki Valencia)

Dowiedz się więcej →