Kapodaster

Kapodaster

Jeśli śpiewanie piosenki jest dla ciebie zbyt trudne, bo dźwięki są za wysokie lub za niskie, to potrzebujesz kapodaster.

Dzięki niemu z łatwością zmienisz tonację piosenki tak, by śpiewanie było idealne dopasowane do Twojego głosu. Nagle okaże się, że potrafisz świetnie śpiewać, choć dotychczas mogło Ci to nie wychodzić.

Czy dobry kapodaster jest drogi?

Absolutnie nie! Tani kapodaster do gitary akustycznej oraz do gitary klasycznej, który znajdziesz na naszej stronie, jest wystarczająco dobry – przetestowany przez gitarzystę z ponad 11-sto letnim doświadczeniem.

Idealne rozwiązanie dla Twojego portfela i sprawdzona, gwarantowana dobra jakość. Aby zamówić kapodaster kliknij „Zamów teraz”.

Kapodaster do gitary klasycznej:

Kapodaster do gitary akustycznej:


KAPODASTER DO GITARY KLASYCZNEJ


Czym różni się kapodaster do gitary klasycznej?

Gitara klasyczna ma 3 kluczowe elementy, których nie znajdziesz w gitarze akustycznej lub elektrycznej.

Po pierwsze – gryf nie jest zaokrąglony, tylko prosty, dlatego kapodaster ma budowę dopasowaną do gitary klasycznej.

Po drugie – gryf jest o wiele szerszy niż w gitarze akustycznej, dlatego też kapodaster do gitary klasycznej jest nieco dłuższy. Dzięki temu potrafi objąć całą szerokość gryfu.

I po trzecie – w gitarze klasycznej są nylonowe struny. Mają one lekkie napięcie, dlatego sprężyna w kapodasterze do gitary klasycznej nie ma tak wielkiej siły.

Jeśli grasz na gitarze klasycznej, to zamów kapodaster dopasowany specjalnie do tego rodzaju gitary. Aby zamówić, kliknij poniżej „Zamów teraz”.


KAPODASTER DO GITARY AKUSTYCZNEJ


Czym różni się kapodaster do gitary akustycznej?

Kapodaster do gitary akustycznej pasuje zarówno do gitary elektrycznej, ponieważ te dwa rodzaje gitar mają kilka wspólnych cech.

Po pierwsze – struny są metalowe i mają o wiele większe napięcie. Trzeba użyć więcej siły niż w gitarze klasycznej by je wcisnąć, dlatego w kapodasterze do gitary akustycznej sprężyna jest o wiele mocniejsza.

Po drugie – nawet na obrazku widać, że kapodaster jest lekko zaokrąglony. Gryf w gitarze akustycznej nie jest prosty – ma kształt lekkiego półkola. To bardzo ważne, by używać dobrze dobranego kapodastera, bo inaczej struny będą brzęczeć.

Po trzecie – gryf gitary akustycznej ma mniejszą szerokość niż gryf gitary klasycznej. Dlatego też kapodaster jest nieco krótszy.

Jeśli grasz na gitarze akustycznej koniecznie wybierz kapodaster do gitary akustycznej, bo w innym wypadku struny będą źle dociśnięte i będą brzęczeć. Aby zamówić kapodaster kliknij poniżej „Zamów teraz”.


W JAKI SPOSÓB ZAŁOŻYĆ I UŻYWAĆ KAPODASTER?ZAMÓW KAPODASTER DO GITARY


Kapodaster do gitary klasycznej:

Kapodaster do gitary akustycznej: