Korbka do nawijania strun

Korbka do nawijania strun

Wymiana strun jest dla Ciebie uciążliwa? Męczysz się z wyjęciem kołka i naciągnięciem struny? Zajmuje to zbyt dużo czasu, którego i tak masz nie wiele i wolisz go przeznaczyć na przyjemną grę?

W takim razie korbka do wymiany struny jest narzędziem, które będzie dla Ciebie zbawienne! Dzięki niemu możesz przyspieszyć wymianę strun nawet 5-cio krotnie! I to nie są tylko puste słowa!

Dlaczego korbka może tak bardzo przyspieszyć wymianę strun?

Po pierwsze – posiada wycięcie, które pomaga podważyć kołki w gitarze akustycznej. Nie musisz się więcej z nimi siłować i szukać dziwnych sposobów by po kilku minutach mordęgi wreszcie wyciągnąć jeden kołek.

Jeśli użyjesz korbki zrobisz to w kilka sekund. Specjalnym wycięciem najedziesz na kołek, pociągniesz go do góry.. i już! Kołek wyjęty i to błyskawicznie, bez zbędnego siłowania się.

Po drugie – gdy już założysz nową strunę, to musisz ją jeszcze nawinąć na klucz. Jeśli zrobisz to ręcznie, zmarnujesz bardzo dużo czasu i energii. Używając korbki możesz przyspieszyć kręcenie kluczem nawet kilkukrotnie!

I tak właśnie – za pomocą jednego prostego narzędzia – cała wymiana strun zajmuje 3-5 razy mniej czasu!

Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i poświęcić go na granie, które sprawia o wiele większą przyjemność, to zamów korbkę do wymiany strun.