Zosia – Mała gitara akustyczna dla dziecka

gitary akustyczne dla dzieci

Zosia

Cześć, jestem Zosia – mała, przepiękna gitara akustyczna dla dziecka. Jeśli szukasz gitary dla swojej pociechy, która świetnie brzmi i dobrze się prezentuje, to będę dla Ciebie idealnym wyborem!

Jeśli Twoje dziecko chce grać na gitarze akustycznej i ma poniżej 12 lat, to zdecydowanie wybierz mnie! Mój mały rozmiar sprawia, że idealnie nadaje się do niewielkich dziecięcych dłoni. Jeśli kupisz swojemu dziecku zbyt dużą gitarę, to nie będzie ono w stanie w ogóle grać!

Lubisz dźwięk gitary? Chcesz słuchać jak Twoje dziecko będzie grało wasze ulubione utwory, a może nawet kolędy w święta Bożego Narodzenia? Żadna gitara dla dzieci nie ma tak pięknego brzmienia jak ja.

To prawda, że na gitarze klasycznej Twojemu dziecku będzie nieco łatwiej nauczyć się grać. Ale gitara klasyczna nigdy nie będzie miała tak niesamowicie ciepłego, przyjemnego dźwięku jak ja – gitara akustyczna Zosia 😉

Spójrz na mnie i przyznaj, że mój delikatny, naturalny kolor drewna robi niezłe wrażenie, prawda? Przyozdobię pokój Twojego dziecka, gdy postawisz mnie na stojaku i będę się pięknie prezentować.

Kocham muzykować i jestem bardzo cierpliwa. Dlatego będę świetną towarzyszką dla Twojej pociechy. Wiem, że nauka gry na gitarze wymaga czasu, dlatego będę spokojnie czekać i dam z siebie wszystko, by wydobyć jak najpiękniejsze dźwięki.

Wybierz mnie, a gwarantuję, ze gdy tylko usłyszysz dźwięk moich strun na Twojej twarzy pojawi się uśmiech… Gdy tylko trafię w ręce Twojego dziecka, ono z zachwytem i wdzięcznością wpadnie w Twoje ramiona, dziękując za świetny prezent.

Kliknij „Zamów teraz” i wybierz najlepszą na rynku gitarę dla swojego dziecka!


GALERIAPOZNAJ MNIECZY DZIECKU PRZYDA SIĘ COŚ JESZCZE POZA GITARĄ?


Wybór dobrej gitary to już 90% sukcesu. Jeśli zdecydujesz się wybrać mnie – Zosię – to mam do Ciebie dużą prośbę. Zadbaj o to bym była bezpieczna. Zadbaj też o to by Twojemu dziecku było łatwiej uczyć się grać. Jak możesz to zrobić?

Pomogą Ci w tym akcesoria do gitary. Poniżej przedstawię Ci dwa pakiety przydatnych akcesoriów, które mogę przywieźć, gdy razem z kurierem zapukamy do Twoich drzwi.

Jestem pewna, że chcesz aby Twoje dziecko było bezpieczne i zdrowe. Uczysz go jak przechodzić przez ulicę, by żaden samochód go nie potrącił. Dbasz też o to by było ciepło ubrane, gdy na zewnątrz jest chłodno.

Proszę zadbaj też o moje zdrowie i bezpieczeństwo. Pomoże Ci w tym pokrowiec na gitarę.

Jest wodoodporny, dzięki czemu Twoje dziecko może zabrać mnie ze sobą nawet w czasie deszczu. Ponadto, gąbka w pokrowcu sprawi, że podczas transportu nic mi się nie stanie.

Do kieszonek można włożyć śpiewnik i zeszyt ćwiczeń, które potrzebuje Twoje dziecko, gdy pójdzie na lekcje gry na gitarze.

Ale do kieszonek może schować też wodę, kanapkę, portfel czy telefon. Pokrowiec można nosić na plecach jak zwyczajny plecak. Dlatego to jeden z najważniejszych akcesoriów gitarowych.

Podczas grania na gitarze, przyjdą chwile, gdy będzie trzeba wydobyć ze mnie głośny i donośny dźwięk.

Dlatego drugi dodatek to zestaw 5 kostek gitarowych, które bardzo w tym pomogą. Twoje dziecko na pewno będzie uczyć się o używaniu kostek do gitary podczas swoich lekcji gry na gitarze.

Na gitarze akustycznej gra się przede wszystkim kostką, bo struny są metalowe, dlatego bardzo przydają się Twojemu dziecku.

Jedną z pierwszych umiejętności, które musi opanować każdy początkujący gitarzysta, to strojenie gitary

Żeby dobrze nastroić gitarę, Twojemu dziecku będzie potrzebny stroik do gitary.

Stroik to dodatek, który jest absolutnie konieczny gdy gra się na gitarze. Kiedy gitara jest nienastrojona to wydaje okropne, nieprzyjemne dźwięki.

Jeśli Twoje dziecko będzie grało na nienastrojonej gitarze może szybko zniechęcić się do nauki i rzucić gitarę w kąt. Dlatego koniecznie zapewnij mu stroik gitarowy.

Myślisz, że to już koniec przydatnych dodatków?

Pewnego dnia może zdarzyć się tak, że moja struna pęknie… To normalne – każda kobieta musi co jakiś czas przycinać włosy, bo końcówki się rozdwajają. Ja mam tylko 6 włosów, które czasem wypadają.

Dlatego przygotowałam kolejny bonus…

Jest to zestaw strun do gitary. I mam do Ciebie ogromną prośbę. Gdy jedna z moich strun pęknie, proszę, pomóż swojemu dziecku wymienić ją na nową. Mam nadzieję, że mogę na Ciebie liczyć w tej ważnej chwili.

Obiecuję, że odwdzięczę Ci się pięknym brzmieniem przez wiele kolejnych dni.

Gdy zaczynasz grać na gitarze poznajesz podstawowe informacje, które umożliwiają zagranie pierwszych prostych melodii. Twoje dziecko też będzie na początku uczyć się podstaw gry na gitarze.

Dlatego przygotowałem Tabelę Podstawowych Akordów, dzięki której Twoje dziecko pozna proste chwyty gitarowe i będzie mogło zagrać pierwsze piosenki.

W tabeli są 22 podstawowe akordy, a większość z nich jest bardzo prosta. To specjalny zestaw, idealny na początek nauki gry na gitarze.

Do każdego akordu są też dołączone wskazówki, które opisują jakiego palca użyć, podczas chwytania danego chwytu gitarowego. To bardzo pomoże Twojemu dziecku w nauce 😉


GITARA „ZOSIA” I ZESTAW 5 DODATKÓW


Razem z gitarą „Zosią” otrzymasz zestaw 5 przydatnych akcesoriów do gitary.
Aby zamówić gitarę kliknij poniższy przycisk „Zamów teraz”:


JESZCZE WIĘCEJ PRZYDATNYCH DODATKÓW!


Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku wszystko co przydatne podczas gry na gitarze mam dla Ciebie jeszcze 3 dodatkowe akcesoria!

Szczególnie pierwszy dodatek spodoba się Twojemu dziecku 😉

Jestem mała, ale bardzo urocza i ślicznie wyglądam. Po co chować mnie do pokrowca, skoro mogę pięknie się prezentować i przyozdobić pokój Twojego dziecka?

Właśnie dlatego mam dla Ciebie stojak na gitarę! To tam najbardziej lubię spędzać czas, gdy akurat nikt nie gra na moich strunach. Kiedy leżę w innych miejscach jest mi niewygodnie.

Boli mnie gryf kiedy źle się ułożę i mogę nawet uszkodzić się na trwałe! A jak się uszkodzę, to Twoja pociecha nie będzie miała na czym grać. Dlatego proszę, zadbaj o to bym była dobrze położona i służyła Twojemu dziecku przez długie lata.

Gdy już Twoje dziecko nauczy się grać, to przyda mu się narzędzie o zabawnej nazwie – kapodaster. Do czego on służy?

Gdy założysz kapodaster na mój gryf, zmieni się tonacja piosenki. W ten sposób można sprawić, że utwory, które dotychczas były wręcz niemożliwe do zaśpiewania, nagle staną się proste niczym „Wlazł kotek na płotek”.

Kapodaster przyda się Twojemu dziecku, gdy już będzie grało piosenki na gitarze.

Nie wiem czy wiesz, że większość gitarzystów, podczas koncertów, gra na stojąco. Ale to nie wszystko! Lekarze i fizjoterapeuci zgodnie przyznają, że pozycja siedząca jest najbardziej szkodliwa dla ludzkiego kręgosłupa.

Dlatego ostatnim dodatkiem jest pasek do gitary. Dzięki niemu Twoje dziecko może grać w pozycji stojącej i zadbać o swój kręgosłup.

Pomyśl o tym tak – jeśli Twoje dziecko nauczy się grać na stojąco z użyciem paska do gitary, to nie będzie spędzać długich godzin na siedzeniu przed komputerem lub z telefonem.

Zachęcaj swoje dziecko do gry na stojąco, a w ten sposób zadbasz o jego kręgosłup. Dzięki temu w przyszłości będzie o wiele lepiej funkcjonować i będzie zdrowsze.


GITARA „ZOSIA” I ZESTAW 8 DODATKÓW


Razem z gitarą „Zosią” otrzymasz zestaw 8 przydatnych akcesoriów do gitary.
Aby zamówić gitarę kliknij poniższy przycisk „Zamów teraz”:


TEST GITARYDANE TECHNICZNE


Producent: Cort

Model: AD Mini

Mostek: Palisander

Kraj producenta: Korea Płd.

Typ gitary: Akustyczna

Kolor: Open Pores

Płyta wierzchnia: Świerk

Kraj produkcji: Indonezja

Rozmiar: Dreadnought Body 3/4

Tył i boki: Mahoń

Podstrunnica: Palisander

Liczba progów: 19

Preferowana ręka: Prawa

Gryf: Mahoń

Rodzaj strun: Metalowe

Liczba strun: 6


WYBIERZ „ZOSIĘ” I ZAPEWNIJ SWOJEMU DZIECKU NAJLEPSZĄ GITARĘ


TYLKO GITARA
„ZOSIA”

749,90 zł

GITARA „ZOSIA” + ZESTAW 5 DODATKÓW

849,90 zł

GITARA „ZOSIA” + ZESTAW 8 DODATKÓW

1029,90 zł