Stojak na gitarę

Stojak na gitarę

Chcesz by Twoja gitara ładnie się prezentowała, gdy akurat na niej nie grasz? Uważasz, że gitara może być świetnym elementem wystroju wnętrz, piękną dekoracją Twojego pokoju? Ale co również bardzo ważne – chcesz zadbać o to by Twoja gitara nie zepsuła się po zaledwie kilku miesiącach?

Bardzo ważne jest to, by gitara stała w odpowiedniej pozycji! Jeśli źle położysz gitarę, to gryf może się skrzywić i gitara będzie bezużyteczna nawet po kilku miesiącach od zakupu!

Dlatego właśnie warto zaopatrzyć się w statyw do gitary, dzięki któremu zapewnisz gitarę najwygodniejszą pozycję. Położenie gitary w odpowiedniej pozycji może zapewnić jej dobrą jakość przez dziesiątki lat! Tak drobna sprawa, a tak ogromna różnica!

Ponadto gitara pięknie się prezentuje, gdy stoi w pokoju na stojaku i zachwyca swoim wdziękiem. Ciężko przeoczyć taki element dekoracji, gdy wchodzisz do czyjegoś mieszkania, a tam stoi gitara i idealnie komponuje się z wystrojem całego pokoju.

Stojak gitarowy to element, w który warto zainwestować. W ten sposób zadbasz o to, by gitara zachowała swoją jakość przez długie lata.

Jeśli chcesz zapewnić swojej gitarze bezpieczeństwo i sprawić by Twój pokój nabrał niesamowitego uroku – zamów statyw gitarowy. By zamówić kliknij „Zamów teraz”.


POWIEŚ GITARĘ NA ŚCIANIE


Wieszak na gitarę

W sklepach muzycznych 95% gitar wisi właśnie na wieszakach! Nawet takie, które ważą po 3,5kg, wiszą i zachowują swoją jakość przez lata, bo taka pozycja jest dla nich bardzo wygodna.

Są ludzie, którzy kupują gitarę tylko po to, by zawiesić ją na ścianie, bo nagle całe pomieszczenie nabiera niezwykłego uroku. Kilka płyt, gitara, głośniki czy nutka namalowana na ścianie i czujesz  się jak w miejscu, o którym marzysz od dziecka.

Gitara wisząca na ścianie wygląda lepiej niż niejeden obraz. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ma niewielki pokój i chce jak najlepiej wykorzystać każdy metr kwadratowy. Wisząca gitara zajmuje przestrzeń, której i tak nie używasz. By zamówić kliknij poniższy przycisk „Zamów teraz”.