Stroik do gitary

Stroik do gitary

Wyobraź sobie, ze przygotowujesz jajecznicę na śniadanie. Podgrzewasz patelnię, dodajesz tłuszcz, podsmażasz cebulkę. Po chwili wbijasz jajka i mieszasz wszystko. Ale chwila – czegoś brakuje…

Przypominasz sobie, że  trzeba dodać sól by jajecznica miała smak. Bierzesz solniczkę i wrzucasz dużą, kopiatą łyżkę soli. Patrzysz na patelnię i widzisz na środku jajecznicy górę soli, którą teraz próbujesz wmieszać w Twoje śniadanie. Myślisz o tym jak za chwilę weźmiesz widelec, nabierzesz tej jajecznicy w której jest tyle soli i włożysz do ust…

Nie wiem jak było u Ciebie, ale ja podczas czytania tej historii miałem skrzywioną i zniesmaczoną minę. Gdy wyobraziłem sobie, że miałbym zjeść tak przesoloną jajecznicę, to aż odechciało mi się jeść. Ale dokładnie tak samo jest z grą na gitarze!

Nienastrojona gitara jest jak przesolona jajecznica. Nie ma żadnej przyjemności z tego że na niej grasz, bo dźwięki są tak nieprzyjemne, że aż odechciewa się grać. Jedyne na co masz wtedy ochotę to odłożyć gitarę.

Dlatego właśnie najważniejszym narzędziem każdego gitarzysty jest stroik gitarowy (tuner). Dzięki niemu możesz szybko nastroić gitarę i znów cieszyć się z przyjemnego brzmienia, które wydaje Twoja gitara.

Stroik do gitary – kliknij by zamówić:


WAŻNE INFORMACJE


Uwaga! Granie na rozstrojonej gitarze to duże niebezpieczeństwo. Dlaczego? Bo przyzwyczajasz się do złych dźwięków i o wiele trudniej będzie Ci nauczyć się grać na gitarze.

Gdy raz grasz na nastrojonej, a drugi raz na rozstrojonej gitarze, to Twój mózg nie potrafi zapamiętać właściwych dźwięków, bo cały czas słyszy różne możliwości. Przez to cały proces nauki wydłuża się kilkukrotnie.

„Czy nie wystarczy mi aplikacja do strojenia gitary na telefon albo stroik online, który znajdę w internecie?”

Zdecydowanie nie! Stroik na klips, taki jak tutaj Ci oferuję, ma dużo dodatkowych korzyści;

Działa on w ten sposób, że wyłapuje drgania, wibracje i na tej podstawie określa czy dana struna ma dobry dźwięk czy nie. To daje ogromną przewagę, bo gdy jest hałas to możesz z łatwością nastroić gitarę. Nie zrobisz tego za pomocą aplikacji na telefon, bo ona wyłapuje dźwięk przez mikrofon. A gdy jest hałas to taka aplikacja jest bezużyteczna.

Jeśli chcesz podejść do gry na gitarze jak profesjonalista, przyspieszyć i ułatwić sobie naukę, koniecznie zaopatrz się w stroik do gitary.

Interesuje Cię sprawdzony i dobry sprzęt, warty swojej ceny? Wybierz stroik gitarowy, który oferuje JakZagrac.pl. By zamówić stroik kliknij „Zamów teraz”.

Jest to zarówno stroik do gitary klasycznej jak i stroik do gitary akustycznej. Będzie działał w obu rodzajach gitary.


JAK NASTROIĆ GITARĘ?ZAMÓW TUNER DO GITARY: