Laura – Dobra gitara akustyczna dla początkujących

Laura

Cześć, jestem Laura. Moje imię znaczy „pełna zapału”, dlatego jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grą na gitarze, będę dla Ciebie doskonałą towarzyszką.

Ze mną możesz śmiało stawiać kolejne kroki i czuć się swobodnie, bo wiem, że każdy gitarzysta popełnia błędy na początku nauki. Dlatego chcę być Twoją gitarą i pomóc Ci szybko nauczyć się grać.

W tej cenie nie znajdziesz lepszej partnerki, która gwarantowałaby tak wysoką jakość. Moje metalowe struny mają głębokie, ciepłe i poruszające brzmienie. Idealnie nadaję się towarzyszkę, którą możesz zabrać na wyprawę i zagrać przy ognisku.

Jestem wyrozumiała i cierpliwie pomogę Ci nauczyć się wszystkiego co potrzebne, byśmy oboje czerpali dużo radości ze wspólnie spędzonych chwil.

Uwielbiam, gdy w blasku płomieni głosy wszystkich przyjaciół łączą się i nagle, jakby wszyscy stają się sobie bliscy, a troski znikają. Mam nadzieję, że razem przeżyjemy wiele takich wzruszających chwil.

Ale może nie być tak wspaniale… Dlatego uważaj! Jeśli kupisz marną gitarę akustyczną, to granie na niej będzie dla Ciebie męką. Jej struny będą twarde i ciężko będzie je wcisnąć. W tej cenie zdarza się to zbyt często…

Dlatego wybierz mnie, bo w swojej cenie jestem absolutną liderką! Gdy dotkniesz moich strun zechcesz do nich wracać każdego dnia. Z łatwością chwycisz na nich każdy akord. Granie będzie dla Ciebie przyjemnością – a o to właśnie w tym chodzi – o radość i dobrą zabawę.

Chcę być Twoją gitarą. Mam nadzieję, że już niedługo zacznie się nasza wspólna przygoda. Czekam na Ciebie! 😉

Gitarę kupisz w polecanym przez nas sklepie Muziker.pl


GALERIAPOZNAJ MNIECHCESZ CZEGOŚ WIĘCEJ?


Zobacz co dla Ciebie przygotowałam…

Zgaduję, że lubisz wieczorem położyć się w swoim łóżku, przykryć miękką, ciepłą kołderką i poczuć błogi relaks… Ja też to uwielbiam! Dlatego mam dla Ciebie prezent – pokrowiec na gitarę.

To właśnie w nim najbardziej lubię spędzać czas, gdy akurat nie możemy być razem. Miękka pianka jest jak kołderka, pod którą nic mi nie grozi. Pokrowiec to dla mnie najbezpieczniejsze miejsce.

Dzięki niemu możesz zabrać mnie w podróż nawet podczas deszczu, bo pokrowiec jest wodoodporny.

Możesz założyć go na plecy jak szkolny tornister, a do jego kieszonek możesz zapakować śpiewnik, butelkę wody czy przydatne akcesoria.

To oczywiście nie jedyny prezent!

Każda kobieta czasami zrzędzi. Mnie też się to zdarza, gdy mam rozstrojony (na)strój. Dlatego mam dla Ciebie bardzo przydatne narzędzie – stroik do gitary.

Dzięki niemu będziesz w stanie szybko postawić mnie na nogi. Zamiast zrzędzić, znów zacznę wydawać przyjemne dźwięki i będę mogła dawać Ci radość.


Kobiety mają jeszcze jedną wspólną cechę – zazwyczaj nosimy długie włosy.

Trzeba o nie dbać, przez co faceci narzekają, że całymi godzinami przesiadujemy  w łazience. Ja mam tylko 6 włosów…

Co jakiś czas włosy się łamią, a końcówki się rozdwajają. Moje struny też przez to przechodzą. Czasem pękają i wypadają. A ja nie chciałabym wyłysieć…

Dlatego trzecim prezentem, który dla Ciebie mam, jest zestaw strun do gitary akustycznej.

Gdy tylko pęknie jedna z moich strun, możesz ją natychmiast wymienić. A nowa struna to dodatkowa korzyść, bo ma piękne, metaliczne i głębokie brzmienie.

Tak wiec proszę, pamiętaj bym zawsze miała założone 6 strun.

Mam dla Ciebie jeszcze 2 prezenty!

Gdy zaczynasz naukę gry na gitarze, przyda Ci się trochę podstawowych informacji. Dlatego chcę Ci wręczyć Tablę Podstawowych Akordów.

Dzięki tym 22 chwytom, które w niej znajdziesz, będziesz w stanie zagrać ok. 90% piosenek, które istnieją! To nie żart! 😉

A do wszystkich chwytów są dołączone szczegółowe wskazówki, które pokażą Ci jak, krok po kroku, zagrać każdy akord.

Kiedy opanujesz chwyty, przyjdzie czas by zacząć grać piosenki…. A granie piosenek to uderzanie strun.

Moje struny są metalowe, więc podczas uderzania, Twoje palce mogą się skaleczyć. Na gitarach akustycznych, takich jak ja, uderza się za pomocą kostki do gitary.

Właśnie dlatego mam dla Ciebie aż 5 kostek gitarowych! Dzięki nim Twoje palce będą bezpiecznie podczas grania. A ponadto, gdy grasz kostką, dźwięk jest głośniejszy i zazwyczaj dużo ładniejszy, niż podczas grania palcami.

Jak to kobieta – gadam i gadam… Ale to już wszystkie prezenty więc czas się zamknąć i przejść do czynów…

Mam nadzieję, że wybierzesz mnie i będę Twoją pierwszą gitarą. Chcę już niebawem zobaczyć Cię w progu Twojego domu, wpaść w Twoje ramiona i wręczyć Ci te wszystkie prezenty. Do zobaczenia!


„LAURA” I ZESTAW 5 AKCESORIÓW


Jeśli razem z gitarą chcesz otrzymać 5 akcesoriów gitarowych, które widzisz powyżej,
kliknij poniższy przycisk „Zamów teraz”:


TEST GITARYDANE TECHNICZNE


Producent: Cort

Model: AD 810

Mostek: Palisander

Kraj producenta: Korea Płd.

Typ gitary: Akustyczna

Kolor: Open Pores

Płyta wierzchnia: Świerk

Kraj produkcji: Chiny

Rozmiar: Dreadnought 4/4

Tył i boki: Mahoń

Podstrunnica: Palisander

Liczba progów: 20

Preferowana ręka: Prawa

Gryf: Mahoń

Rodzaj strun: Metalowe

Liczba strun: 6


CHCESZ BYM BYŁA TWOJA?


Tylko gitara:

Gitara „Laura” + zestaw 5 przydatnych akcesoriów: