Gitary akustyczne dla dzieci od 12 lat

2 SPRAWDZONE GITARY AKUSTYCZNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH ORAZ DLA DZIECI OD 12 ROKU ŻYCIA


Laura

Cześć, jestem Laura. Moje imię znaczy „pełna zapału”, dlatego jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grą na gitarze, będę dla Ciebie doskonałą towarzyszką.

Ze mną możesz śmiało stawiać kolejne kroki i czuć się swobodnie, bo wiem, że każdy gitarzysta popełnia błędy na początku nauki. Dlatego chcę być Twoją gitarą i pomóc Ci szybko nauczyć się grać.

W tej cenie nie znajdziesz lepszej partnerki, która gwarantowałaby tak wysoką jakość. Moje metalowe struny mają głębokie, ciepłe i poruszające brzmienie. Idealnie nadaję się towarzyszkę, którą możesz zabrać na wyprawę i zagrać przy ognisku.

Jestem wyrozumiała i cierpliwie pomogę Ci nauczyć się wszystkiego co potrzebne, byśmy oboje czerpali dużo radości ze wspólnie spędzonych chwil.

Uwielbiam, gdy w blasku płomieni głosy wszystkich przyjaciół łączą się i nagle, jakby wszyscy stają się sobie bliscy, a troski znikają. Mam nadzieję, że razem przeżyjemy wiele takich wzruszających chwil.

Ale może nie być tak wspaniale… Dlatego uważaj! Jeśli kupisz marną gitarę akustyczną, to granie na niej będzie dla Ciebie męką. Jej struny będą twarde i ciężko będzie je wcisnąć. W tej cenie zdarza się to zbyt często…

Dlatego wybierz mnie, bo w swojej cenie jestem absolutną liderką! Gdy dotkniesz moich strun zechcesz do nich wracać każdego dnia. Z łatwością chwycisz na nich każdy akord. Granie będzie dla Ciebie przyjemnością – a o to właśnie w tym chodzi – o radość i dobrą zabawę. Czekam na Ciebie. Pa!

Interesuje Cię gitara „Laura”, ale chcesz otrzymać dodatkowe akcesoria – stroik do gitary, zestaw strun czy pokrowiec? – Kliknij tutaj


Anna

Cześć, jestem Anna. Chcę zostać Twoją gitarą i pomóc Ci poznać świat muzyki. Imię Anna oznacza kobietę miłą, łagodną i przyjemną. Taka właśnie jestem i dzięki temu będę dla Ciebie idealną towarzyszką.

Każdy na początku nauki gry na gitarze popełnia dużo błędów – wiedz, że rozumiem to doskonale. Dlatego taka gitara jak ja jest idealna, gdy zaczynasz uczyć się grać.

Moje miękkie struny sprawia, że Twoje palce z łatwością chwycą dowolny akord. Opuszki Twoich palców nie będą pokaleczone jak podczas grania na tandetnej gitarze. Gwarantuję Ci najwyższą jakość i przyjemny dla ucha dźwięk strun.

Jestem gitarą elektro-akustyczną, a to znaczy, że mam mnóstwo dodatkowych zalet. Jedną z nich jest wbudowany stroik w moje pudło rezonansowe. Wystarczy, że wciśniesz jeden guziczek niedaleko otworu rezonansowego, a bardzo szybko wróci mi dobry (na)strój.

Jeśli już mówimy o moich zaletach… Przyznaj, że wyglądam nieźle… 😏 Pomyśl o tym jak możesz przyozdobić swój pokój, wykorzystując mój urok i piękny wygląd. Gdy postawisz mnie na stojaku, który przywiozę Ci w prezencie, będę się pięknie prezentować i zachwycać Twoich gości.

Wybierz mnie, a sprawię, że Twoje życie stanie się jeszcze bardziej ekscytujące. Mam nadzieję, że Ty też nie możesz się już doczekać wspólnych wieczorów, kiedy usiądziemy razem na kanapie i zrelaksujemy się przy dźwiękach naszych ulubionych utworów.

Chcę być Twoją gitarą! Wybierz mnie, a już niedługo razem odkryjemy fascynujący świat muzyki. Do zobaczenia! 😏

„Anna” wygląda interesująco? Razem z gitarą otrzymasz aż 8 dodatkowych prezentów! Są to: stroik do gitary, kurs dla początkujących, stojak na gitarę, pokrowiec i kilka innych – Zobacz szczegóły