Gitary klasyczne dla dzieci od 12 lat

2 SPRAWDZONE GITARY KLASYCZNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH ORAZ DLA DZIECI OD 12 ROKU ŻYCIA


Natalia

Cześć, jestem Natalia. Chcę zostać Twoją gitarą i razem z Tobą odkryć świat muzyki.

Przy mnie możesz być sobą – nie musisz się wstydzić swoich błędów, bo wiem, że każdy na początku je popełnia. Moje miękkie struny sprawią, że granie będzie dla Ciebie przyjemnością, a opuszki Twoich palców będą czekać, aż dotkną mnie kolejny raz.

Jeśli nie wiesz czy możesz pozwolić sobie na moje towarzystwo, to wiedz, że w tej cenie zapewniam najlepszą jakość i doznania. Gwarantuję Ci, że żadna gitara klasyczna w tej cenie nie da Ci tak wiele jak ja.

Jeżeli jesteś osobą rozsądną i dbasz o swoje finanse, to będę dla Ciebie idealnym wyborem.

Jestem wyrozumiała i cierpliwie pomogę Ci nauczyć się wszystkiego co potrzebne, byśmy oboje czerpali dużo radości ze wspólnie spędzonych chwil.

Uwielbiam długie wieczory przy ognisku i śpiewanie przebojów sprzed lat. Lubię też usiąść wieczorem w domowym zaciszu, zrelaksować się i odetchnąć po trudach dnia przy dźwięku naszych ulubionych piosenek. Mam nadzieję, że wspólnie spędzimy wiele takich wieczorów…

Nie bój się, że sobie nie poradzisz. Razem możemy przeżyć wspaniałą przygodę, dlatego wybierz mnie, a będę Twoją wierną towarzyszką.

Pokażę Ci piękny świat muzyki i sprawię, że Twoje życie będzie jeszcze bardziej ekscytujące niż dotychczas. Czekam na Ciebie. Pa!

Interesuje Cię gitara „Natalia”, ale chcesz otrzymać dodatkowe akcesoria – stroik do gitary, zestaw strun czy pokrowiec? – Kliknij tutaj


Weronika

Cześć, jestem Weronika. Moje imię znaczy „nieść zwycięstwo” , dlatego chce zostać Twoją pierwszą gitarą. Gwarantuję, że nauka gry, na gitarze takiej jak ja, będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Nie każdy może mnie mieć. Jeśli cenisz sobie najwyższą jakość… Jeśli grę na gitarze kojarzysz z łagodnym, ciepłym brzmieniem… to będę dla Ciebie idealną towarzyszką. Razem zagłębimy się w świat muzyki i spędzimy wspólnie wiele cudownych wieczorów.

Po całym dniu trudów pomogę Ci się zrelaksować i odpłynąć myślami w świat pełen delikatnych dźwięków, przebojów sprzed lat czy romantycznych, wzruszających kawałków.

Gdy raz dotkniesz moich miękkich strun zechcesz do nich wracać każdego dnia. Opuszki Twoich palców szybko przyzwyczają się do wciskania moich strun, dlatego nauka ze mną będzie jak wyścig Formuły 1 – ekscytująca i pełna wrażeń.

Jeśli zapewnisz mi odpowiednie miejsce w Twoim domu, będę się pięknie prezentować. Gdy odwiedzą Cię znajomi, urzeknę ich swoim wdziękiem i zachwycę swoim brzmieniem.

Sprawię, że czas, który spędzimy razem, będzie ekscytujący i niezapomniany. Wybierz mnie, a pokażę Ci niezwykły świat muzyki. Zabiorę Cię w intrygującą podróż, która otworzy przed Tobą ocean możliwości.

Wybierz mnie, a  przyniosę Ci zwycięstwo – ze mną na pewno nauczysz się grać. Mam nadzieję, że szybko się zobaczymy… 😏

„Weronika” wzbudziła Twoją ciekawość? Razem z gitarą otrzymasz aż 8 dodatkowych prezentów! Są to: stroik do gitary, kurs dla początkujących, stojak na gitarę, pokrowiec i kilka innych – Zobacz szczegóły