Kurs gry na gitarze – 7 bezpłatnych lekcji dla początkujących giarzystów

kurs gry na gitarze dla początkujących

Czy chcesz nauczyć się grać na gitarze?

Jeśli nie potrafisz grać na gitarze, ale chcesz się tego wreszcie nauczyć, zostań ze mną przez dosłownie 3 minuty, a pokażę Ci kurs gry na gitarze, dzięki któremu opanujesz to w 30 dni!

7-dniowy bezpłatny kurs gitarowy dla początkujących gitarzystów

Na start mam dla Ciebie aż 7 bezpłatnych lekcji, dzięki którym poznasz absolutne podstawy gitary. Jest to praktyczna wiedza, którą każdy początkujący wręcz musi znać.

Czego nauczysz się dzięki temu kursowi?

– Dowiesz się jak poprawnie szarpać struny prawą ręką, by nie popełnić wręcz tragicznych błędów, które mogą uniemożliwić Ci zagranie wielu piosenek
– Nauczysz się wciskać struny lewą ręką, by nie wydawały denerwującego brzęczenia i utwardzisz opuszki swoich palców
Poznasz aż 7 prostych akordów gitarowych i dzięki nim będziesz w stanie zagrać wiele znanych piosenek
Nauczysz się 2 świetnych utworów, które już po kilku dniach będziesz w stanie zagrać przy ognisku
– Otrzymasz zestaw ćwiczeń, dzięki którym Twoje ręce nauczą się poprawnie obsługiwać gitarę i nie popełnisz dzięki temu wielu typowych błędów początkujących gitarzystów
Nauczysz się stroić gitarę, dzięki czemu nie zepsujesz swojego słuchu poprzez granie niepoprawnych dźwięków

To wszystko otrzymasz całkowicie bezpłatnie. Wpisz w poniższy formularz swoje imię oraz adres e-mail i kliknij przycisk „Zapisz się”, a w ciągu 5 minut wyślę do Ciebie pierwszą lekcję na Twoją skrzynkę pocztową.Gwarantuję, że nie będę wysyłał Ci żadnego spamu, bo też nie cierpię otrzymywać takich wiadomości! Otrzymasz tylko informacje, które pomogą Ci nauczyć się grać na gitarze.

W każdej chwili możesz wypisać się z kursu. Wystarczy, że klikniesz przycisk „Wypisz mnie z kursu”, który jest dołączony do każdego maila, którego do Ciebie wyślę, a przestaniesz otrzymywać wiadomości ode mnie.

Mam dla Ciebie coś jeszcze!

Ten 7-dniowy bezpłatny kurs to nie wszystko co dla Ciebie mam. Jeśli to dla Ciebie za mało i chcesz na poważnie zacząć naukę gry na gitarze to koniecznie czytaj dalej.

W 30 dni od amatora do gitarowego gladiatora

Jeżeli…

– zależy Ci na tym, by cała wiedza była prosto wytłumaczona…
– chcesz szybko nauczyć się grać na gitarze w ciągu zaledwie jednego lub dwóch miesięcy…
chcesz uniknąć drastycznych błędów, które popełnia każdy początkujący gitarzysta, który uczy się samodzielnie…
– marzysz o tym by pewnego dnia zagrać na gitarze przy ognisku razem ze znajomymi…
chcesz kiedyś zagrać kolędy podczas Świąt Bożego Narodzenia, swoje ulubione utwory, gdy przyjdzie Ci na to ochota lub kultowe Polskie piosenki razem z przyjaciółmi…

…to ten kurs będzie dla Ciebie rozwiązaniem tych wszystkich potrzeb i jeszcze wielu, wielu innych!

„Prosta nauka gry na gitarze dla początkujących” – to słowa, które idealnie opisują to jak prowadzony jest kurs.

„Prosto, zrozumiale i bez zbędnego gadania” – z kolei te słowa zostały wypowiedziane przez moich uczniów, którzy nauczyli się grać na gitarze, oglądając video-poradniki, które dla nich przygotowałem.

Czego nauczysz się z kursu?

– Nauczysz się 13 kultowych Polskich utworów, które będziesz mógł/mogła zagrać przy ognisku

– Poznasz najczęściej popełniane błędy przez początkujących gitarzystów i dowiesz się jak ich uniknąć

– Poznasz aż 21 akordów gitarowych i dzięki bardzo prostej metodzie dowiesz się jak szybko się ich nauczyć

– Otrzymasz zestaw genialnych technik i ćwiczeń, które w ciągu kilku dni rozwiną Twoje umiejętności o lata świetlne

– Zrozumiesz, że gra na gitarze jest prosta gdy zastosujesz sprawdzone wskazówki i dzięki nim nauczysz się grać w zaledwie 30 dni

Zaoszczędzisz fortunę, którą trzeba by było wydać, by zdobyć tę samą wiedzę i umiejętności u zwykłego nauczyciela gry na gitarze

Jakie osoby powinny skorzystać z tego kursu?

– Jeśli jesteś osobą, która nigdy nie grała na gitarze – nauczysz się wszystkiego czego potrzebujesz by móc samodzielnie grać na gitarze. Poznasz podstawy, dowiesz się jak poprawnie posługiwać się gitarą i jak nastroić gitarę by dobrze brzmiała. A gdy opanujesz fundamenty, zaczniesz naukę na poważnie – wyćwiczysz swoje palce, poznasz proste akordy i utwory.

Nauka będzie dla Ciebie prosta, bo kurs został przygotowany tak, że tempo nauki jest dostosowane dla osób, które nigdy nie grały na gitarze. A co najważniejsze – nie popełnisz setek błędów, które popełniają gitarzyści, którzy uczą się sami i nie słuchają rad doświadczonych instruktorów. Dzięki temu o wiele szybciej opanujesz grę na gitarze.

– Jeśli już uczysz się grać na gitarze, ale masz problem z szybkim chwytaniem akordów, z utrzymywaniem rytmu, z płynną zmianą akordów podczas grania utworów albo z chwytaniem akordów barowych.

Żeby rozwiązać każdy z powyższych problemów wystarczy zastosować odpowiednią technikę, która jest dopasowana do konkretnego tematu. Jeżeli dziś masz z tym problem, to nie jest Twoja wina – po prostu nie wiesz tego, co trzeba zrobić, by dany element opanować. Ja pokażę Ci to, co musisz wiedzieć, by bez przeszkód wyćwiczyć te wszystkie elementy.

– Jeśli dawniej grałeś/grałaś na gitarze, ale przez wiele lat z jakiegoś powodu gra była dla Ciebie niemożliwa, a dziś chcesz powrócić do dawnej pasji.

Wielu moich uczniów, to ludzie, którzy są dziś na emeryturze i szukają nowych pasji lub wracają do rzeczy, które lubili dawno temu. Uwielbiam pracować z takimi osobami, bo są bardzo sumienne i pracowite. Dzięki temu szybko robią postępy i mogą zacząć naukę swoich ulubionych utworów.

Ponadto uczymy się tam wielu utworów takich zespołów jak Dżem, Perfect, Czerwone Gitary albo Elektryczne Gitary. Do tego dochodzą kultowe Polskie utwory do ogniska, więc muzyka jest dopasowana zarówno do młodszego jak i do starszego pokolenia.

– Jeżeli znasz już podstawy, a teraz chcesz nauczyć się akordów barowych i wyćwiczyć je

Kurs można kupić w całości, ale możesz też kupić go w trzech częściach. Dzięki temu, jeżeli uczysz się grać na gitarze od jakiegoś czasu, a jedynym tematem, z którym masz problem to akordy barowe, też możesz uczyć się razem ze mną. Wystarczy, że ominiesz pierwsze dwie części i kupisz tylko trzecią – dzięki temu dużo zaoszczędzisz i ominiesz to co Cię nie interesuje. Wtedy od razu zaczniemy naukę chwytów barowych i dzięki temu szybko je opanujesz.

Zobacz przykładową lekcję:

To pierwsza lekcja, jaką znajdziesz w kursie. Absolutne podstawy, czyli wiedza o tym jak zbudowana jest gitara i jakie są jej elementy. To takie informacje, które wręcz musisz znać, by z łatwością móc się później uczyć.

To tylko ułamek tego, co zyskasz jako uczestnik tego kursu. By dowiedzieć się więcej wejdź na stronę www.GitaraOdPodstaw.pl

Tam zobaczysz jak wygląda cały kurs od środka i to właśnie tam masz możliwość dołączenia do naszego grona Gitarowych Gladiatorów.

Kliknij w poniższy obrazek i dołącz do nas!

nauka gry na gitarze

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.