Tabela Chwytów Gitarowych

Tabela Chwytów Gitarowych

Jeżeli chcesz poznać nowe chwyty gitarowe jesteś w dobrym miejscu! Przygotowałem dla Ciebie Tabelę Chwytów Gitarowych, którą możesz za darmo pobrać na swój komputer lub telefon.

Tabela ze spisem chwytów to podstawowe narzędzie dla każdego gitarzysty. Jednak to co dotychczas można było znaleźć w internecie to marne opcje, które dla początkujących gitarzystów mogą być niezrozumiałe.

W naszej tabeli wszystko zostało ułożone tak, by każda osoba mogła ją bez problemu zrozumieć. Na początku znajdziesz obraz opisujący jak się nią posługiwać.

Z tabeli poznasz ponad 160 chwytów gitarowych. Choć jest ich w rzeczywistości trochę więcej, niektóre zostały specjalnie pominięte, ponieważ przez 10 lat gry na gitarze nie spotkałem się z żadnym z nich. Dzięki temu możesz skupić się na tym co najbardziej Ci się przyda.

Dodatkowo wszystko zostało posegregowane tak, by było czytelne i wygodne do wydrukowania. Chwyty są ułożone w kolejności alfabetycznej, a cała tabela wygląda naprawdę świetnie. Zresztą zobacz jej fragment poniżej:

Aby pobrać Tabelę Chwytów Gitarowych Kliknij Tutaj.

Uwaga! Razem z Tabelą otrzymasz również kurs „Chwyty Gitarowe dla Każdego”, który jeszcze lepiej wyjaśni Ci tematy związane z akordami.

Znajdziesz w nim 50 video-poradników, które w prosty sposób opisują jak grać konkretny akord gitarowy. Dla początkujących gitarzystów to idealna okazja, by szybko opanować ten temat.

Ponadto jedna lekcja opisuje jak poprawnie chwytać akordy barowe, które są największą zmorą gitarzystów.

Tak więc kliknij w poniższy obrazek i pobierz całkowicie za darmo Tabelę Chwytów Gitarowych oraz Kurs Chwyty Gitarowe dla Każdego!


Jeśli ten artykuł był dla Ciebie przydatny kliknij poniżej „Lubię to!” i udostępnij go swoim znajomym 🙂


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.