Gitara dla dzieci

Szukasz dobrej gitary dla swojego dziecka?

Zastanawiasz się ile kosztuje dobrej jakości gitara dla dzieci?
Nie wiesz jaką gitarę wybrać, bo po prostu się na tym nie znasz?

Daj mi tylko 15 minut, a pokażę Ci jak wybrać dobrą gitarę dla dziecka i nie stracić nawet 300zł!


Po pierwsze – poznasz 5 najgorszych błędów, które popełniają rodzice przy zakupie gitary dla dzieci, a które mogą Cię kosztować nawet 300zł!

Po drugie – znajdziesz tu 2 najlepsze gitary dla dzieci na rynku!
Zostały starannie wybrane spośród kilkudziesięciu przetestowanych modeli.
Przetestowane i sprawdzone przez gitarzystę z ponad 11-sto letnim doświadczeniem!


GITARY DLA DZIECI – SKLEPJAK WYBRAĆ GITARĘ DLA DZIECKA?POPROŚ O POMOC


Potrzebujesz pomocy specjalisty w wyborze gitary dla Twojego dziecka?

Poproś o kontakt naszego konsultanta. Wypełnij formularz, a w ciągu 48h (w dni robocze) skontaktujemy się z Tobą!

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy Ci przejść przez proces zakupu gitary dla Twojego dziecka.

Uwaga! Nasi specjaliści dostępni są jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-19. W tych godzinach będziemy się z Tobą kontaktować.


5 NAJGORSZYCH BŁĘDÓW PRZY ZAKUPIE GITARY


Gitara za 150 zł, a do tego zestaw bonusów… kuszące, prawda?

Jednak takie gitary to największe badziewie! Sprzedają je ludzie, dla których nie liczy się klient, a wypchanie własnego portfela Twoimi pieniędzmi.

Jeśli chcesz kupić swojemu dziecku gitarę, która brzmi okropnie, a struny odstają tak, że palce dziecka będą pokaleczone w ciągu 10 minut – proszę bardzo, wejdź na Allegro.

Jeśli jednak cenisz dobrą jakość, a gitara ma mieć piękne, przyjemne brzmienie… Jeśli gra na gitarze ma być prosta… NIE KUPUJ GITARY Z ALLEGRO!

Myślisz, że 200 zł, to wysoka cena za gitarę dla dziecka?

Ludzie przyzwyczaili się do tanich cen, bo na Allegro można kupić gitarę „Za jedyne 149,90zł!”.

W ten sposób sprzedawcy zepsuli rynek. Bo tanie gitary to marna jakość. Jeśli kupisz gitarę za 200zł, to zafundujesz swojemu dziecku jedynie udrękę i zniszczone marzenia.

Dobre gitary akustyczne zaczynają się od 400zł! Ale nawet w tej cenie trzeba uważnie przeglądać opinie i wybierać polecane modele.

Ty i ja byliśmy kiedyś dziećmi. Jednak wraz z biegiem lat dorastaliśmy i nasze ciała też się powiększały. Tak samo będzie z naszymi dziećmi. Dlatego dobranie odpowiedniego rozmiaru gitary jest bardzo ważne.

Dziecko, które nie przekroczyło jeszcze 10-tego roku życia jest zazwyczaj niewielkie. Ma małe dłonie i paluszki. Dlatego jeśli kupisz mu dużą gitarę, to nie będzie w stanie na niej grać i szybko się zniechęci.

Jeśli Twoje dziecko jest bardzo małe (np. najmniejsze w klasie), to do 12 roku życia kup mu gitarę w małym rozmiarze. Powyżej tego wieku może grać już na zwykłej, dużej gitarze.

Większość dzieci może grać na standardowej gitarze już mniej więcej od 11-stego roku życia. Młodszym dzieciom potrzebna jest mała gitara dla dzieci.

Mamy trzy główne rodzaje gitar, czyli gitara klasyczna, akustyczna i elektryczna. Czy ma znaczenie, na jakiej gitarze zaczyna się naukę gry? Tak i robi to ogromną różnicę.

Dużą rolę odgrywa wiek dziecka. Małe dziecko, do 10-11 roku życia, ma delikatną, miękką skórę i niewiele siły w rękach. Dlatego najlepsza będzie dla niego gitara klasyczna.

Gitara akustyczna ma metalowe struny. Wciskanie ich jest na początku trochę bolesne – nawet dla dorosłego człowieka. Wyobraź sobie co poczuje Twoje dziecko?

Gitara klasyczna to najlepszy wybór dla dziecka do 10-11 roku życia. Jeśli masz starsze dziecko i chce ono grać zwykłą muzykę, a nie utwory klasyczne, to zdecydowanie wybierz gitarę akustyczną.

Lubisz oszczędzać i rozsądnie podchodzić do swoich finansów?

To świetne podejście w każdym aspekcie życia oprócz instrumentów!

Wiesz już, że tania gitara to badziewie. Ale używana gitara, która oryginalnie kosztowała 400-500 zł, a teraz możesz ją kupić za 200-300 zł, to duże ryzyko.

Będę z Tobą bezczelnie szczery – 99% rodziców nie zna się na muzyce i nie wie jak kupić dobrą gitarę. A gdy nie wiedzą jak określić dobrą jakość, to czym się zazwyczaj kierują? Ceną!

Możesz pomóc swojemu dziecku spełnić jego marzenie. Ale możesz też zrobić coś zupełnie odwrotnego i tylko zafundować mu udrękę. Dlatego na początku najlepiej kupić nową gitarę i mieć zagwarantowaną jakość przez specjalistów.


PRZEJDŹ DO SKLEPU


Krok 1 – Wybierz wiek Twojego dziecka – dzięki temu dobierzesz dobry rozmiar gitary